Іспанія забила Таїті десять голів (відео)

Фаворита в цьому матчі могла б назвати і людина, нескінченно далека від футболу. Різниця в класі між збірними Іспанії і Таїті настільки велика, що від діючих чемпіонів світу та Європи у цій зустрічі чекали граду забитих м'ячів, а найбільш сміливі висловлювали припущення, що рахунок буде двозначним.

Іспанія - Таїті - 10:0 (4:0)

Голи: Торрес, 5, 33, 57, 79, Сільва, 31, 89, Вілья, 39, 49, 64, Мата, 66

Іспанія: Рейна, Альбіоль, Мартінес, Аспілікуета, Вілья, Торрес, Мата (Фабрегас, 68), Рамос (Навас, 46), Монреаль, Касорла (Іньєста, 76), Сілва

Таїті: Роше, А.Техау (Т.Техау, 55), Ваіруа, Людівьон, Боурбейр (Л.Техау, 68), Валлар, Лімейра (Веро, 73), Шонг Ю, Айтамай, Дж.Техау

Попереджений: Касорла

Незабитий пенальті: Торрес, 78

У дебюті матчу іспанці не сильно поспішали здійснювати ці прогнози. Так, вони подовгу контролювали м'яч, буквально замкнувши таїтян в їх штрафній. Навіть швидкий м'яч забили, коли на п'ятій хвилині відзначився Фернандо Торрес, але про розгром поки не було й мови.

Але тільки минули перші півгодини, як у ворота стало влітати все що можна і не можна. Ще до перерви Давид Сільва, той же Торрес і ще один Давид - Вілья - довели рахунок до 4:0. Причому, це було зроблено якось буденно. У футболістів збірної Таїті буквально очі на лоб лізли від того, що витворяли піддані Хуана Карлоса Першого. І було ясно, що цим справа не обмежитися. "Народ для розгрому зібрався".

Другу половину зустрічі команда Вісенте дель Боске почала також ні добре, ні погано, але починаючи з 57-ї хвилини, гольова феєрія продовжилася. І знову почин зробив Торрес, потім естафетну паличку підхопив Вілья. Потім знову забив Торрес, і знову Вілья. І в цей момент у найсильнішої команди планети з'явився новий стимул - довести рахунок до двозначного. Завдання це була виконана безпосередньо перед фінальним свистком, і заповітний червонець на табло запалив Сільва.

Після цієї перемоги збірна Іспанії набрала шість очок і вийшла на чисте перше місце в групіВ.