Іспанія перемагає Францію, Англія увозить нічию з Чорногорії

Збірні Німеччини і Нідерландів порадували уболівальників переконливими перемогами, а іспанці переграли в Парижі французів і вийшли на перше місце в групі I.

Збірні Німеччини і Нідерландів легко заробили по три очки і зміцнили лідерство в своїх відбіркових групах, іспанці після перемоги в Парижі змістили з першого місця французів, а англійці задовольнилися нічиєю в Чорногорії.

У центральному матчі вівторка зустрілися збірні Франції і Іспанії. Чинним чемпіонам планети після недавніх нічиїх перемога була потрібна як повітря, і зусиллями Педро Родрігеса вони домоглися її. Гол вінгера "Барселони" на 56-й хвилині так і залишився єдиним, а ближче до кінця поєдинку у "триколірних" був видалений Поль Погба. Іспанці випередили французів на два очки, одночасно продовживши свою безпрограшну серію в відбіркових циклах чемпіонатів світу до 50 матчів.

Німеччина з рахунком 4:1 розгромила в Нюрнберзі Казахстан і довела свій відрив від пропускавшої тур збірної Швеції до восьми очок. Нідерланди забили чотири м'ячі румунам, забезпечивши собі семиочкову перевагу в групі D. На другому місці тут розташувалися угорці, які привезли нічию з Туреччини - 1:1.

Голландці не втратили жодного очка, як і збірна Росії, яка, правда, сьогодні не грала. Ізраїль і Португалія цим скористалися і, домігшись синхронних виїзних перемог в Північній Ірландії і Азербайджані відповідно, скоротили відставання від команди Фабіо Капелло до мінімуму.

У групі А лідерство далі ділять збірні Бельгії і Хорватії, які здолали Македонію і Уельс. Сербія взяла гору над шотландцями і залишилася на третій сходинці. Тим часом болгари зіграли внічию з данцями, що дозволило італійцям, здолавшим мальтійців з рахунком 2:0, збільшити відрив від другого місця в групі до трьох очок.

Англійці мали шанс вийти на перше місце в групі Н. Уейн Руні вже на шостій хвилині вивів підопічних Роя Ходжсона вперед, але втримати переможний результат їм не вдалося. Деян Дамьянович відновив паритет у другому таймі і зберіг за чорногорцями двохочковий відрив. Поляки й українці тим часом скоротили відставання від англійців до чотирьох очок.

Чорногорія - Англія - 1:1
Голи: Дамьянович, 75 - Руні, 6

Польща - Сан-Марино - 5:0
Голи: Левандовські, 21 - пенальті, 48 - пенальті, Піщек, 28, Теодорчик, 61, Косецкі, 90