Гравці "Динамо" про перемогу над "Боруссією"

Після переможного виїзду в Менхенгладбах, де динамівці виграли 3:1, чим зробили відмінний заділ перед домашнім матчем з "Боруссією". І всі гравці київського клубу в один голос відзначали переломний гол Михалика, складний перший відрізок ігри і важливість матчу-відповіді.

Ніко Кранчар, півзахисник:

"Звичайно, ми раді. Це відмінний результат для нас, але ми знаємо, що знаходимося тільки на півдорозі до групового етапу. Потрібно добре зробити другу частину нашої роботи. Ми повинні відчувати себе впевнено, але не варто забувати про обережність, оскільки на початку цього матчу гра йшла не за нашим сценарієм. Нам потрібно володіти територіальною перевагою протягом усіх 90 хвилин. Слід боротися з цим півгодинним розгойдуванням на старті. Ми знали, що спочатку нам буде важко зламати опір суперника, і "Боруссія" підтвердила побоювання.

Здобути перемогу на виїзді з рахунком 3:1 - це великий успіх, якому ми раді. Мета у нас тепер тільки одна - пройти далі. Для нас дуже важливо грати на груповому етапі Ліги чемпіонів. Ми вже майже там, тому зараз найголовніше - не наробити дурниць у матчі-відповіді".

Андрій Ярмоленко, нападаючий:

"Сьогоднішня гра показала, що у нас все-таки є команда, і ми, напевно, трохи закриємо роти нашим "доброзичливцям", які після поразки в Полтаві говорили, що багато гравців не відповідає рівню "Динамо", що ми не пройдемо "Боруссію", що у нас взагалі немає ні команди, ні тренера, нікого у нас немає.

Звичайно, було дуже неприємно чути такі речі, і сьогодні ми, можна сказати, самі на себе розсердилися і довели, що в Києві є і команда, і гравці, і тренер. У нас є все. При цьому ми ще можемо додати".

Бетао, захисник:

"Команда сьогодні добре грала, у тому числі, і у першому таймі - уважно. У суперника був всього один момент.

Після цієї перемоги шанси „Динамо" на вихід в груповий етап оцінюю як високі. Не візьмуся сказати у процентному співвідношенні, але досить великі. Нам залишилося тільки виконати свою роботу в матчі-відповіді. Головне - не грати за результатом, якого ми сьогодні домоглися.

Потрібно завжди грати тільки на перемогу, особливо, в рідних стінах, при своїх уболівальниках".

Мілош Нінкович, півзахисник:

"Якщо чесно, ми приїхали в Німеччину зіграти на результат, це і зробили. Головне було - не пропустити. Перші 20 хвилин матчу, відверто кажучи, не вийшли. "Боруссія", навпаки, почала добре. Ми вийшли на поле із завданням не пропустити і забити гол. Переломним, на мій погляд, став гол Михалика, який і змінив хід матчу.

Особисто я не очікував, що заб'ємо тут у Німеччині три голи. Був би задоволений будь-якою перемогою, але поки зіграний тільки перший тайм. Попереду ще другий. І в Києві треба зіграти в повну силу. Там теж може бути 3:1, тому розслаблятися не можна".

Нагадаємо, що раніше тренер киян зазначив, що його гравці виконали тренерську установку.