IBM купує виробника "хмарної" інфраструктури за 2 млрд дол

Середа 05 червня 2013 10:00
Автор: RBC.UA
Американський IT-гігант IBM досяг домовленості про придбання компанії SoftLayer Technologies, чий профіль - виробництво "хмарної" інфраструктури.

Американський IT-гігант IBM досяг домовленості про придбання компанії SoftLayer Technologies, чий профіль - виробництво "хмарної" інфраструктури. Про це йдеться в прес-релізі IBM.

Сума угоди не розкривається. Однак за даними джерела, знайомого з ситуацією, опублікованими в американській пресі, SoftLayer буде придбана за 2 млрд дол.

Читайте також: Чистий прибуток IBM в I кварталі знизився на 1%

За допомогою цього поглинання IBM має намір посилити свої позиції на ринку "хмарних" технологій. Спостерігачі відзначають, що це придбання свідчить про прагнення компанії піти від продажу комп'ютерів і бажанні сфокусуватися на створенні програмних продуктовдля великих замовників.

SoftLayer має 13 центрами обробки та зберігання даних у США, Азії і Європі. Компанія обслуговує 21 тис. клієнтів.

Читайте також: IBM купить постачальника рішень в HR Kenexa за 1,3 млрд дол

International Business Machines (IBM) - один з найбільших в світі виробників програмного і апаратного забезпечення, а також IT-сервісів і консалтингових послуг. Штаб-квартира компанії знаходиться в г.Армонк (штат Нью-Йорк). У філіях IBM по всьому світу зайнято більше 399 тис. осіб.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся