Хокей: «Сокіл» виграв останній матч чемпіонату

Київський «Сокіл» зіграв останній матч у чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти Бобруйського «Олімпійський» і виграли з рахунком 7:2, вийшовши у плей-офф з четвертим номером «посіву».

Відкрили рахунок господарі майданчика вже на 2-й хвилині, коли «більшість» реалізував Олексій Емельянчук. Через хвилину Вадим Аверкін зрівняв рахунок, а ще через 10 хвилин Юрій Дяченко вивів «Сокіл» уперед. У дебюті другої двадцятихвилинки Олександр Матвійчук закинув третю шайбу у ворота господарів, реалізувавши чисельну перевагу своєї команди, проте через деякий час Віктор Шарітон один гол відіграв. За кілька хвилин до другої перерви Віталій Литвиненко знову запалив червону лампу за спиною голкіпера «Шинника». А в завершальному періоді кияни довели рахунок до великого. Голи Романа Сальникова, Олександра Яковенка і Юрія Дяченко встановили підсумковий результат - 7:2 на користь «Сокола».

Таким чином, дружина Олександра Сеуканда з четвертим номером «посіву» зустрінеться у чвертьфіналі плей-офф з могилевським «Хімволокно» (серія до трьох перемог). Найближчі два матчі відбудуться 1 і 2 березня в Броварах (початок - о 19.00), а в Могильові дуелянти схрестять ключки 5 і 6-го (за необхідності) березеня.