Хокей: «Сокіл» зрівняв рахунок у серії проти «Хімволокна»

У четвертому матчі чвертьфінальної серії плей-офф київський «Сокіл» обіграв на виїзді могилевский «Хімволокно» з рахунком 3:2 і зрівняв рахунок у серії до трьох перемог.

Господарі майданчика намагалися завершити серію в рідних стінах і зробили для цього все можливе. Протягом всього поєдинку білоруські хокеїсти володіли відчутною перевагою, однак перемога дісталася киянам. Рахунок у матчі вже на 4-й хвилині відкрив Олександр Побєдоносцев, закинувши шайбу в «меншості». Через десять хвилин Дмитро Хомяков зрівняв рахунок, а в середині другої двадцятихвилинки Андрій Царегородов вивів господарів майданчика вперед. Однак не минуло й хвилини, як Валентин Олецький знову зробив рахунок рівним, а ще через деякий час Денис Ісаєнко в «більшості» закинув третю шайбу у ворота господарів.
Як виявилося пізніше, цей гол став вирішальним. У підсумку - перемога «Сокола» з рахунком 3:2.

П'ятий матч плей-офф, у якому й вирішиться доля серії, відбудеться сьогодні в Броварах.