Хокей: "Сокіл" зрівняв рахунок у серії

Київський "Сокіл" виграв другий матч плей-офф чемпіонату Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда в домашньому поєдинку з могильовським «Хімволокном» перемогли з рахунком 3:2.

Перший період пройшов у рівній боротьбі і, в результаті, після першої двадцятихвилинки рахунок був нічийним -1:1. Рахунок в матчі відкрив "Сокіл" - на 11 хвилині відзначився Ігор Слюсар, реалізувавши більшість з передачі Романа Сальникова. Але ще до перерви гості зусиллями Романа Блоха відновили статус-кво.

Другий період, незважаючи на велику перевагу "Сокола" закінчився без закинутих шайб.

На початку третього періоду "Сокіл" завдяки Р.Сальникову другий раз реалізував більшість і вивів господарів льоду вперед, але вже через чотири хвилини хокеїсти "Хімволокна", маючи на майданчику на одного гравця більше, зрівняли рахунок. І все ж останнє слово в цій зустрічі було за господарями майданчика. У середині періоду Дмитро Німенко, з передачі Юрія Гунька поставив переможну крапку - 3:2.

Нагадаємо, що в першому матчі серії перемогу отримали хокеїсти "Хімволокна" з рахунком 4:2.

Третій і четвертий матчі першого раунду плей-офф "Сокіл" проведе у Могильові п'ятого та шостого березня. Серія триватиме до трьох перемог однієї з команд.