Хокей: «Сокіл» розгромив «Шинник» з рахунком 9:3

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда приймали на своєму полі бобруйський «Шинник» і перемогли з рахунком 9:3.

Перший тайм пройшов в спокійному темпі і кияни закинули у ворота суперників лише одну шайбу - відзначився Валентин Олецький. У дебюті другої двадцятихвилинки Владислав Бризгалов зрівняв рахунок, проте протягом наступних п'яти хвилин Віталій Литвиненко, Сергій Варламов і Роман Малов зробили рахунок 4:1. Через хвилину Олександр Міхєєнок закинув другу шайбу у ворота «Сокола», проте ще до другої перерви Малов і двічі Варламов зробили рахунок 7:2. В середині третього періоду Владислав Занковець утретє «пробив» Костянтина Симчука. Та все ж останнє слово залишилося за «Соколом» - голи Дмитра Німенка і Юрія Дяченка поставили крапку в матчі - 9:3.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 23 листопада вдома проти жлобинського «Металурга».