Хокей: «Сокіл» розгромив на виїзді «Хімволокно» з рахунком 5:1

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусії з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти могильовського клубу «Хімволокно» і виграли з рахунком 5:1.

Перший період пройшов в рівній боротьбі, але все-таки перед самою сиреною на перерву Руслан Безщасний в «більшості» вивів киян вперед. У дебюті другої двадцятихвилинки Юрій Дьяченко подвоїв перевагу своєї команди, проте через деякий час гравець «Хімволокна» Роман Сальников в «більшості» відіграв одну шайбу. Третій період повністю залишився за киянами. Спочатку Сергій Варламов закинув третю шайбу у ворота господарів майданчика, потім відрізнився Віталій Литвиненко, а поставив крапку в матчі киянин Роман Сальников. У результаті - перемога «Сокола» з рахунком 5:1.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 4 грудня на виїзді проти лідера чемпіонату - мінській «Юності».