Хокей: «Сокіл» програв на виїзді «Металургу» з рахунком 2:3

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч у чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти жлобинського «Металурга» і програли в овертаймі з рахунком 2:3.

Перший період пройшов за явної переваги господарів майданчика, що і вилилося в закинуту шайбу - відзначився Павло Волчек, реалізувавши чисельну перевагу своєї команди. У дебюті другої двадцятихвилинки Роман Романенко подвоїв перевагу своєї команди, проте через п'ять хвилин Віталій Литвиненко одну шайбу відіграв. На самому початку третього періоду Вадим Аверкін чітко реалізував штрафний кидок, перевівши, таким чином, гру в овертайм. Втім, у додатковому періоді успіх посміхнувся білоруським хокеїстам - переможну шайбу закинув Віктор Блінов. У підсумку - перемога «Металурга» з рахунком 3:2.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 24 лютого на виїзді проти Бобруйського «Олімпійський».