Хокей: «Сокіл» програв на виїзді «Бресту»

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти ХК «Брест» і програли з рахунком 1:2.

Перший період пройшов в рівній боротьбі з невеликою кількістю небезпечних моментів. Як результат, на першу перерву команди пішли за рахунку 0:0. В середині другої двадцятихвилинки Сергій Черненко в «більшості» вивів «Сокіл» вперед, проте в завершальному періоді «дубль» Довідаса Кульовічюса приніс перемогу «Бресту» - 2:1.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 12 січня на виїзді проти гродненського «Німану».