Хокей: «Сокіл» зазнав другої поразки підряд

Київський «Сокіл» зіграв черговий матч в чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти гродненського «Німану» і програли в овертаймі з рахунком 4:5.

Дебют матчу залишився за киянами - вже після перших шести хвилин рахунок був 2:0 на їх користь. Відкрив рахунок в матчі Дмитро Цируль, а подвоїв перевагу своєї команди Сергій Климентьєв. Проте через деякий час Нікіта Феоктістов, відзначившись «дублем», зрівняв рахунок. У другій двадцятихвилинці Сергій Черненко і Роман Малов зробили рахунок 4:2 на користь «Сокола», проте ще до другої перерви Артем Бондарєв в «меншості» зумів одну шайбу відквитати. А в середині завершального періоду Олександр Медведєв, реалізувавши чисельну перевагу своєї команди, зрівняв рахунок, перевівши гру в овертайм. У додатковій п'ятихвилинці В'ячеслав Лісічкін приніс «Німану» перемогу - 5:4.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 15 січня вдома проти все того ж «Німану».