Київський «Сокіл» зіграв черговий матч у відкритому чемпіонаті Білорусі з хокею. Напередодні підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти бобруйського «Шинника» і перемогли з рахунком 4:2.
Київський «Сокіл» зіграв черговий матч у відкритому чемпіонаті Білорусі з хокею. Напередодні підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти бобруйського «Шинника» і перемогли з рахунком 4:2.
Початок поєдинку залишився за киянами і вже на другій хвилині Сергій Варламов вивів «Сокіл» вперед. Проте через дві хвилини Владислав Бризгалов зрівняв рахунок, а ще через декілька хвилин він же закинув другу шайбу у ворота гостей. Та все ж ще до перерви Андрій Срюбко точним кидком зрівняв рахунок. У другій двадцятихвилинці глядачі закинутих шайб не побачили, а в завершальному періоді голи Олександра Матвійчука і Дмитра Цируля принесли перемогу «Соколові» - 4:2.
Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 18 листопада на виїзді проти жлобинського «Металурга».
Турнірна таблиця після зіграних матчів:
1. «Юність» - 25 ігор / 58 очок
2. «Шахтар» - 24 / 55
3. «Сокіл» - 25 / 55
4. «Гомель» - 24 / 50
5. «Німан» - 24 / 42
6. «Хімволокно» - 23 / 42
7. «Металург» - 25 / 41
8. «Керамін» - 24 / 39
9. «Вітебськ» - 25 / 31
10. «Хімік-СКА» - 25 / 25
11. «Металургс» - 25 / 24
12. «Шинник» - 25 / 23
13. «Брест» - 24 / 16
14. «Динамо-Юніорс» - 26 / 15