Хокей: «Сокіл» переграв на виїзді «Металургс» з рахунком 3:0

Київський «Сокіл» зіграв черговий поєдинок в чемпіонаті Білорусі з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда грали на виїзді проти «Металургса» і перемогли з рахунком 3:0.

Відкрили рахунок кияни в середині першого періоду, коли Віталій Литвиненко зумів в «меншості» закинути шайбу у ворота суперника. Ще через дві хвилини Дмитро Німенко також в «меншості» подвоїв перевагу своєї команди. Друга двадцятихвилинка пройшла повністю під диктування «Сокола» і під її завісу все той же Литвиненко закинув третю шайбу у ворота «Металургса», реалізувавши чисельну перевагу своєї команди. У третьому періоді глядачі закинутих шайб не побачили і, як результат, - перемога «Сокола» з рахунком 3:0.

Наступний матч підопічні Олександра Сеуканда проведуть 22 лютого на виїзді проти жлобинського «Металурга».