Хокей: "Сокіл" переграв удома «Могильов» з рахунком 2:1

Київський «Сокіл» здобув чергову перемогу в чемпіонаті Білорусії з хокею. Підопічні Олександра Сеуканда приймали в рідних стінах «Могильов» і виграли з рахунком 2:1.

У середині першого періоду кияни вийшли вперед завдяки точному кидку Романа Малова, проте вже через три хвилини рахунок став рівним - відзначився Артем Божко. У середині другої двадцятихвилинки Вадим Шахрайчук в «Більшості» закинув другу шайбу у ворота гостей і, як виявилося, цей гол став переможним для киян. У результаті - перемога «Сокола» з рахунком 2:1.

Наступний поєдинок підопічні Олександра Сеуканда проведуть 15 жовтня вдома проти солігорського «Шахтаря».