Група хакерів Lulz Security заявила, що зламала сайт Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США. Ця заява співпала з проблемами при доступі на ресурс спецслужби, які були відзначені напередодні, передає РБК з посиланням на Associated Press.
Група хакерів Lulz Security заявила, що зламала сайт Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США. Ця заява співпала з проблемами при доступі на ресурс спецслужби, які були відзначені напередодні, передає РБК з посиланням на Associated Press.
Lulz Security раніше взяли на себе відповідальність за злам сайту сенату Конгресу США.
ЦРУ визнало можливість кібератаки на свій ресурс. Офіційний представник організації Мері Харф зазначила, що комп'ютерні хулігани атакували загальнодоступний сайт ЦРУ, де немає секретної інформації. Вона додала, що витівка хакерів не вплинула на діяльність ЦРУ.
Нагадаємо, що 3 червня ц.р. хакери з Lulz Security атакували сайт компанії Sony. Тоді, зловмисникам вдалося отримати доступ до особистої інформації більш ніж 1 млн користувачів.
24 травня 2011 стало відомо про нову хакерську атаку на сайт Sony, в результаті чого комп'ютерні хулігани отримали доступ до особистих даних 8,5 тис. користувачів. Повідомлялося, що за атаками може стояти хакерська угруповання Anonymous, проте її члени причетність до зломів систем безпеки Sony заперечують.
Раніше, 27 квітня 2011 повідомлялося про найбільшу за всю історію зломів систем інтернет-безпеки атаці хакерів на ігрові мережі Sony (PlayStation Network). В результаті інциденту було викрадено персональні дані 77 млн користувачів - імена, адреси електронної пошти, дати народження, логіни, паролі та інші особисті дані клієнтів.
Крім того, 2 червня ц.р. китайські хакери зламали облікові записи кількох сотень користувачів поштового сервісу G-mail американської компанії Google. Як зазначають в Google, в числі зламаних записів були акаунти високопоставлених американських чиновників і політичних діячів США.
Нагадаємо, що 12 червня 2010 стало відомо про зламання сайту сенату США Lulz Security. На підтвердження своїх слів хакери приклали перелік файлів, викрадених з сайту американського сенату. За словами учасників угруповання, атака була організована заради розваги.
Варто зазначити, що це не перша гучна акція Lulz Security. Раніше вони, на знак протесту проти документального фільму про WikiLeaks, зламали сайт американської телекомпанії Public Broadcasting Service (PBS), яка показала картину, і розмістили на ньому повідомлення про те, що загиблий у 1996 р. реп-виконавець Тупак Шакур насправді живий і знаходиться на території Нової Зеландії.