Хакери атакували внутрішню комп'ютерну мережу IT-гіганта Apple, використавши шкідливу програму, що розповсюджувалася через сайт для розробників програмного забезпечення. Отримати доступ до секретних даних хакерам не вдалося.
Хакери атакували внутрішню комп'ютерну мережу IT-гіганта Apple, використавши шкідливу програму, що розповсюджувалася через сайт для розробників програмного забезпечення. За повідомленням BBC, отримати доступ до секретних даних хакерам не вдалося.
В Apple атаку пов'язали з діями злочинців, які зламали в 2013 р. Facebook. У топ-менеджменті IT-гіганта не виключають, що мова йде про одну й ту ж групи хакерів.
Раніше стало відомо, що американська компанія Mandiant, що займається кібербезпеки, звинуватила в проведенні масованих атак на популярні ресурси кіберзлочинців з Китаю. Фахівцям вдалося виявити будівлю в Шанхаї, де базується "найбільш активна угрупування, що займається шпигунством через Мережу".
Читайте також: Facebook зазнав потужної атаки хакерів (відео)
За твердженням Mandiant, сотні терабайтів даних у 141 організації у всьому світі систематично краде відділ 61398, який є частиною Народної армії звільнення КНР. Влада цієї країни заперечують усі звинувачення.
Нагадаємо, 16 лютого в Facebook повідомили про напад хакерів. У компанії уточнили, що фахівці виявили сліди втручання в роботу мережі ще місяць тому. У Facebook не знайшли підтверджень того, що інформація користувача постраждала під час злому. Заражені комп'ютери були приведені в порядок, про інцидент повідомили в правоохоронні органи.
За деякими оцінками, через кіберзлочинців щорічно світова економіка втрачає 114 млрд дол Експерти говорять про тривожну тенденцію: за останні роки кіберзлочинність стала більш організованою і придбала форму бізнесу. Дії хакерів орієнтовані на отримання довгострокового доходу. Більш того, в збитки компаній можна віднести не тільки прямий збиток від дій хакерів, але і витрати на оборону від кібератак.Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Продає частину своєї продукції через власну мережу магазинів, які розташовані у США, Канаді, Великій Британії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 60,4 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія).
Читайте також: Китайські хакери атакували Twitter
У I кварталі 2012-2013 фінансового року (ФР, - завершився 29 грудня 2012 р.) практично не наростила чистого прибутку, незважаючи на зростання продажів iPhone і iPad. Показник збільшився лише на 0,8% до 13,08 млрд дол. у порівнянні з 13,06 млрд дол. за аналогічний період роком раніше. Виручка компанії за звітний період підвищилася на 17,7% і склала 54,51 млрд дол., роком раніше показник складав 46,33 млрд дол.
Пізніше повідомлялося, що слабкий квартальний звіт обрушив акції Apple на 11%. Даний звіт експерти охарактеризували як найгірший за останні роки: найслабше зростання прибутку із 2003 р. і найменший приріст виручки за останні 14 кварталів.