ru ua

Громадяни України зможуть отримати візу до Великої Британії тільки через Польщу

Автор: RBC.UA
Рішення про видачу віз громадянам України до Великої Британії з 16 липня приймається в регіональному прикордонному центрі Сполученого Королівства у Варшаві. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ (МВС) Великої Британії.

Рішення про видачу віз громадянам України до Великої Британії з 16 липня приймається в регіональному прикордонному центрі Сполученого Королівства у Варшаві. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ (МВС) Великої Британії.

"З 16 липня 2012 р. рішення з приводу заяв на візи до Великої Британії буде прийматися в регіональному прикордонному центрі Великої Британії у Варшаві", - відзначили у британському МВС.

За інформацією посольства Великої Британії в Україні, дане рішення ухвалене у зв'язку з економічними причинами в рамках проведення Великою Британією політики централізації видачі віз, якою будуть охоплені всі країни Центральної і Східної Європи. Зокрема, Сполучене Королівство за останні три роки перенесло до свого посольства у Варшаві розгляд документів на отримання віз для громадян Латвії, Литви, Чехії, Молдови, Словаччини, Болгарії і Румунії.

При цьому процес надання віз громадянам України в цілому не зміниться. У громадян України немає необхідності їхати в Польщу до варшавського центру служби імміграції та кордонів Великої Британії, оскільки документи треба подавати до візового центру в Києві.

Всі бажаючі отримати візи повинні подавати онлайн заявку через веб-сайт visa4UK і потім отримати інформацію про дату подачі документів у візовий центр компанії VFS в Києві.

У МВС відзначили, що за пересилку документів до Варшави і назад у Київ не будуть стягуватися додаткові кошти. Агентство буде приймати рішення щодо видачі віз протягом 15 днів. Заяву може бути прийнято за три місяці до передбачуваної дати поїздки.

Як повідомлялося, громадяни України зможуть їздити до Ірландії за наявності візи Великобританії до жовтня 2016 р.

Нагадаємо, у липні ц.р. консульство Італії призупинило видачу туристичних і бізнес-віз громадянам України. Вчора, 7 серпня, у МЗС України заявили, що будуть відслідковувати видачу віз Італії громадянам України.

Як повідомлялося, з 1 серпня українці можуть їздити до Туреччини без віз. Нагадаємо, з 25 травня безвізовий режим для громадян України ввела Панама. Раніше з 1 квітня до 31 жовтня 2012 р. скасувала візи для українців Хорватія. А Україна скасувала візи для хорватів з 1 червня. Крім того, візовий режим тимчасово призупинила для українців Македонія (з 15 березня 2012 р. до 15 березня 2013 р.). Польща сподівається до кінця 2012 р. скасувати оплату за візи для громадян України. В минулому році набула чинності угода про скасування віз між Україною та Аргентиною, Боснією і Герцеговиною. У 2010 р. безвізовий режим був затверджений з Чорногорією та Ізраїлем.

Нагадаємо, 23 липня у Брюсселі представники ЄС і Україна підписали угоду, якою доповнюється раніше підписаний договір про спрощення візового режиму. На думку МЗС України, це стало ще одним кроком до безвізового режиму з ЄС.

На початку ц.р. в українському зовнішньополітичному відомстві заявили, що Україна у 2012 р. проведе переговори про спрощення візових режимів зі США, Великою Британією і Китаєм.