ДПтСУ: Тимошенко прибула на лікування в лікарню "Укрзалізниці" (відео)

Екс-прем'єр-міністр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула в Центральну клінічну лікарню "Укрзалізниці". Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

Екс-прем'єр-міністр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула в Центральну клінічну лікарню "Укрзалізниці". Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Сьогодні, 20 квітня, увечері, після ознайомлення з висновками німецьких лікарів Тимошенко висловила бажання почати лікування в клініці, яка була запропонована для початку її реабілітації в м.Харкові (Центральна клінічна лікарня "Укрализници")", - говориться в повідомленні ДПтСУ.

Повідомляється, що трохи пізніше, Тимошенко зібрала всі необхідні їй речі і висловила готовність, щоб її перевезли в лікарню.

Зараз Тимошенко вже прибула в клініку, де їй буде запропоновано пройти весь комплекс рекомендованих німецькими і українськими лікарями процедур.

Нагадаємо, на початку квітня повідомлялося, що за наполяганням уряду ФРН Тимошенко можуть відправити в одну з німецьких клінік для лікування від грижі міжхребцевого диска. У свою чергу Міністерство охорони здоров'я України запропонувало лікувати Тимошенко в спеціалізованому стаціонарі в Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці" у Харкові. Вчора генеральний прокурор Віктор Пшонка, коментуючи справу Тимошенко, заявив, що лікування засуджених за кордоном не передбачене законодавством України.

Від лікування в лікарні "Укрзалізниці" Тимошенко відмовилася 6 квітня ц. р. "Я категорично відмовляюся від штучно створених бутафорських умов в лікарні "Укрзалізниці. А щодо мого лікування - виконайте рекомендації незалежних лікарів і рішення Європейського суду з прав людини на загальних підставах", - зазначила Тимошенко.

При цьому в Міністерстві охорони здоров'я України заявляли, що німецькі лікарі, які обстежили Тимошенко, не висловили претензій до лікарні "Укрзалізниці". Вчора Міністерство охорони здоров'я оголосило версію висновків німецьких лікарів, у яких міститься висока оцінка самої клініки, але визначений як окремий момент в лікуванні колишнього прем'єр-міністра "питання психологічного характеру, пов'язаний з довірою Тимошенко до українських лікарів". У повідомленні нічого не сказано про те, щоб німецькі фахівці не рекомендували лікування колишнього прем'єра в харківській лікарні, і зазначено лише, що, виходячи з історії хвороби Тимошенко, існує термінова необхідність психосоматического лікування - такого, що враховує психологічні причини тілесних захворювань.

Як повідомляли в Державній пенітенціарній службі України, за період перебування в установах пенітенціарної відомства Тимошенко більше 50 разів відмовлялася від медичних оглядів, інструментальних і лабораторних обстежень, а також тільки протягом лютого - березня цього року 3 рази відмовлялася від проходження лікування, призначеного комісією висококваліфікованих німецьких і українських лікарів.

Зазначимо, екс-прем'єр відбуває покарання у Качанівській жіночій виправній колонії в Харкові за вироком Печерського районного суду Києва від 11 жовтня 2011 р. Зазначимо, що з переведенням в колонію стан здоров'я Тимошенко значно погіршився. Тимошенко засудили до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 р. Крім того, Тимошенко заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі. Суд також задовольнив позов НАК "Нафтогаз України" до Тимошенко, згідно з яким вона повинна відшкодувати збиток компанії на суму більше 1,5 млрд грн.

Ще одну кримінальну справу проти Тимошенко щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) 29 березня ц. р. було передано в суд, де вона зараз розглядається.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся