Голландська "молодіжка" стала чемпіоном Європи з футболу

Збірна Голландії з футболу U-21 удруге поспіль виграла молодіжний чемпіонат Європи. У фінальному поєдинку голландці розгромили збірну Сербії з рахунком 4:1.

Збірна Голландії з футболу U-21 удруге поспіль виграла молодіжний чемпіонат Європи. У фінальному поєдинку голландці розгромили збірну Сербії з рахунком 4:1. Гра почалася з активних дій господарів (чемпіонат проходив в Голландії), у складі яких виділявся Ройстон Дренте. На дев'ятій хвилині він отримав жовту картку за фол на Антоніо Рукавині, а потім пробив над поперечиною після навісу Рігтерса. Вже на 17-ій хвилині відбувся перший гол - Даніель де Ріддер, єдиний футболіст, який грав в торішньому фіналі проти збірної України, зробив точну передачу Баккалу. Той виграв боротьбу у Рукавини і переграв голкіпера Даміра Кахрімана. Через всього хвилину Баккал міг забити ще один гол, але цього разу сербів врятував воротар. До перерви рахунок не змінився, хоча і голландці, і серби мали непогані шанси, щоб забити гол. З початку другої половини матчу серби несподівано для всіх оволоділи ініціативою і могли порівняти рахунок, проте Янкович не зумів скористатися помилкою оборони. І тут же спрацювало правило - не забиваєш ти, забивають тобі. Де Ріддер навісив в штрафну, а Бабель заніс м'яч в сітку. Через три хвилини Коларов отримав другий "гірчичник" за фол на Бабелі і залишив партнерів в меншині. У більшості господарі заграли ще упевненіше. Спочатку Рігтерс обвів Кахрімана і забив свій четвертий гол на турнірі, ставши кращим бомбардиром. Потім сербський голкіпер узяв пенальті у виконанні Бабеля. За 11 хвилин до фінального свистка Драган Мрджа точним ударом головою скоротив розрив в рахунку, але крапку в захоплюючому поєдинку поставили саме господарі після гола Бруїнса.