Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Восени "Шальке" сприймався як фаворит у матчі зі стамбульським "Галатасараєм", але тепер ситуація змінилася. Німецька команда після зміни тренера так і не знайшла свою гру, а "Галатасарай", посилившись Снайдером і Дрогба, показує непоганий футбол. Дивитися матч Галатасарай - Шальке можна було на каналі Футбол, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:40.

20 лютого, 21:45
Стамбул, "Тюрк телеком арена"
Галатасарай - Шальке, 1:1

Звучить фінальний свисток на "Тюрк телеком арені". Дякуємо за увагу!

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Жовту картку отримав Сельчук за боротьбу ліктями з гравцем "Шальке". У "Галатасарая" попереду не виходить зовсім нічого конструктивного.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів87 хв. Хегеру жовта картка за фол на Амрабаті.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів84 хв. Заміна у "Шальке": Барнетта грає замість Дракслера.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. Заміна у турків: замість Сабрі на поле вийшов Умут Булут.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів79 хв. Коласинач отримав жовту за фол на правому фланзі атаки "Галатасарая". З подачою зі стандарту захисники впоралися, однак на підборі першим був Селчук, який сильно пробив в ліву дев'ятку воріт Хільдебранда, але німецький воротар встиг проявити реакцію і відбив удар.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів77 хв. Заміна у "Шальке": Пуккі вийшов замість Хунтелаара.

75 хв. Дракслер прострілив у центр штрафної, де Хунтелаар, не обробивши м'яч, в торкання відправив круглого сильно вище воріт.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів70 хв. Нонке отримав жовту за фол на Хунтелаарі.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Заміна у стамбульців: замість Алтинтопа на поле вийшов Ебуе.

65 хв. Дрогба на пару з Йілмазом обікрали останнього захисника "Шальке", після чого Дрогба, трохи зачекавши, віддав пас на Йілмаза, який встиг забігти в офсайд - суддя справедливо зупинив небезпечну атаку.

62 хв. До чого корисно діє Дрогба! Поборовшись з двома півзахисниками "Шальке", африканець тонким навісом ледь не вивів один на один з воротарем Йілмаза, турок чомусь не пішов на м'яч. Варто відзначити, що подібні передачі Дрогба віддає регулярно.

58 хв. Фарфан навішував зі стандарту в район воротарської, але Муслера зумів винести м'яч в поле.

54 хв. Після прострілу з правого флангу Фарфан опинився на ударній позиції в штрафній турецького клубу і потужно пробив у бік воріт - на шляху снаряда став захисник "Галатасарая", якому м'яч потрапив у руки. В принципі, у арбітра зустрічі були всі підстави ставити пенальті, проте рефері відверто пожалів стамбульський клуб.

51 хв. Все той же Амрабат класно запустив Рієру на правий фланг атаки, але простріл у захисника "Галатасарая" не вийшов - Хільдебранд зіграв надійно, кулаками вибивши м'яч в поле.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів49 хв. Амрабат, щойно вийшовши на поле, грубо зрубив Фарфана на своїй половині поля, і отримав за це жовту картку. Сам потерпілий виконав стандарт, проте його навіс до небезпеки не навів.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Заміна у "Галатасарая". Замість Снейдера на поле вийшов Амрабат.

Лунає свисток на перерву. До зустрічі через п'ятнадцять хвилин!

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів45 хв. Після обрізки в центрі поля в контратаку вийшов Фарфан, і відтягнувши на себе двох захисників "Галатасарая" віддав на абсолютно вільного Джонса, який потужним ударом вразив ворота Муслери - 1:1.

42 хв. Хеведес пробивав головою після стандарту у виконанні Фарфана - дуже неточно.

39 хв. Дрогба вивів Йілмаза один на один з Хільдебрандом, але голкіпер "Шальке" вчасно вийшов з воріт, скоротивши кут обстрілу і відбив потенційно гольовий удар.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів35 хв. Дрогба збив Джонса в центрі поля, після чого Джонс попросив у арбітра показати жовту, за що сам отримав жовту. Дуже дивне рішення судді.

32 хв. Алтинтоп навішував на Йілмаза, але Хільдебранд встиг зняти м'яч з голови турецького форварда.

28 хв. Бастос класно прострілив у район точки пенальті, де Фарфан, розвернувшись, наніс удар, після якого м'яч пролетів в сантиметрах від правої дев'ятки. Секундами раніше рефері зафіксував офсайд, однак свисток при такій підтримці турецьких уболівальників почути просто нереально.

23 хв. Йілмаз лежав на полі після жорсткого стику відразу з двома гравцями "Шальке". Турок тримався за руку, але через хвилину повернувся на поле.

18 хв. Дрогба прийняв м'яч в штрафній і з відскоком від землі пробив по воротах Хільдебранда - воротар зміг відбити м'яч, але на добиванні першим був Алтинтоп, який потужно пробив у поперечину.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів16 хв. Жовта для Муслери за розмови.

15 хв. Пощастило "Галатасараю" - після подачі кутового Хеведес виявився абсолютно один на дальній штанзі воріт Муслери, проте не зумів розібратися в ситуації і переправити м'яч у ворота.

Галатасарай - Шальке: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів13 хв. Після обрізки в центрі у виконанні Нойштадтера м'яч опинився у Селчука, який м'яко накинув на лінію штрафної, де Йілмаз, геніально перекинувши п'ятою захисника, вийшов один на один і холоднокровно розстріляв ворота Хільдебранда.

10 хв. Затяжна позиційна атака "Шальке" завершилася навісом Фарвана з правого флангу на Хунтелаара, який ледь не зніс Муслеру під час боротьби в повітрі. Воротар впорався з тиском і зафіксував м'яч в руках.

5 хв. Мело віддавав непоганий навіс з лівого флангу, проте захисник "Шальке" зумів перешкодити Дрогба пробити з лінії воротарського майданчика.

2 хв. Джонс прорвався по лівому флангу, і ввійшовши в штрафну, несподівано пробив по воротах Муслери - кіпер "Галатасарая" опинився на місці.

1 хв. Почався матч в Стамбулі. Команди грають в традиційних кольорах - "Галатасарай" в бордово-жовтому, "Шальке" у синьому. Стадіон "Тюрк", як і завжди, заповнений вщерть.

Склади команд:

Галатасарай: Муслера, Сабрі Саріоглу, Семіх Кая, Нонке, Рієра, Хаміт Алтинтоп, Феліпе Мело, Селчук Інан, Снейдер, Дрогба, Бурак Йілмаз
Запасні: Іскан, Балта, Ебуе, Куртулуш, Емре Чолак, Амрабат, Умут Булут
Шальке: Хільдебранд, Хегер, Хеведес, Матіп, Коласинач, Дракслер, Джонс, Нойштадтер, Бастос, Фарфан, Хунтелаар
Запасні: Ферманн, Метцельдер, Фухс, Барнетта, Мейер, Обасі, Пуккі
Арбітр матчу: Вільям Коллум (Шотландія)