Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

"Мілан" створив практично неймовірне - обіграв в два м'ячі саму "Барселону". Чудова гра італійців просто не дозволила "Барсі" щось зробити. А голи забили Боатенг і Мунтарі.

20 лютого, 21:45
Мілан "Сан-Сіро"
Мілан - Барселона, 2:0
Гол:
Боатенг, 56, Мунтарі, 81
Мілан: Абб`яті, Мексес, Сапата, Абате, Мунтарі, Боатенг, Монтоліво, Констан, Амброзіні, Пацціні, Ель-Шаарави
Барселона: Вальдес, Алвес, Піке, Пуйоль, Альба, Фабрегас, Хаві, Іньєста, Мессі, Мессі, Родрігес

ВСЕ!!! "Мілан" обіграв каталонців!

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+2 хв. Траоре вже відзначився. Дуже жорстко він зіграв у повітрі проти Маскерано.

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів88 хв. І відразу йде відпочивати "залізний" Карлес Пуйоль. Замість нього вийшов Маскерано.

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів87 хв. Ель-Шаарави змінює на полі Траоре. Залишилися тільки каталонські заміни.

86 хв. До чого ж класно виглядає гра "Мілана". Сильно, впевнено, зухвало грають "россо-нері". "Барса" такого опору явно не очікувала.

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. Оце так! "Мілан" забиває ще раз! Мунтарі робить справи "Барселони" дуже поганими. Ньянг зумів увійти в штрафну, віддав пас трохи назад на Ель-Шаарави, який в дотик переправив м'яч наліво, куди прибіг самотній Мунтарі, який сильно вбив м'яч в дальній кут.

79 хв. "Барса" заробила небезпечний штрафний біля воріт "Мілана". Хаві непогано пробив, але не влучив по воротах. Зовсім трохи не вистачило.

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Пацціні зробив усе, що міг. Замість нього з'явився Ньянг.

74 хв. Після десятихвилинної активності "Мілана" "Барса" знову заволоділа ініціативою. Звична вже картина - каталонці обступили штрафну "Мілана" і безрезультатно намагаються щось придумати.

70 хв. Пацціні з величезною шишкою на лобі зумів прийняти м'яч поряд з 11-метровою позначкою і вирішив пробити через себе. Вийшло, але слабко і в руки Вальдеса.

66 хв. Пацціні і Пуйоль в черговий раз зійшлися в боротьбі за м'яч. Дуже яскраво виглядає їх дуель. На цей раз, гравці лобами зійшлися в повітрі. Тепер обом потрібно допомога лікарів.

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів62 хв. У "Барси" пішов Фабрегас, замість якого з'явився Алексіс Санчес.

60 хв. Розбігався "Мілан". Мабуть, повірив у свої сили. Намагається ще раз "пнути" шоковану "Барсу".

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів56 мин.ГОЛ! Боатенг відкрив рахунок! Розіграли м'яч "россо-нері" після штрафного, Мунтарі пробив, м'яч вдарився об когось з гравців "Мілана" і відскочив на ногу Боатенгу, який розвернувся і лівою відправив м'яч у правий нижній кут воріт Вальдеса.

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів55 хв. Бускетс, на думку судді, грубо зіграв проти Пацціні в центрі поля. Жовта картка іспанцеві.

52 хв. Тренер "Ювентуса" Антоніо Конте сказав, що Мессі можна зупинити тільки за допомогою пістолета. У "Мілана", крім картки Мексеса в першому таймі, поки дуже добре виходить стримувати не тільки аргентинця, але і інших небезпечних гравців "Барси".

48 хв. У перші хвилини другого тайму "Мілан" виглядає активніше суперника. Мабуть, хочуть "показати зуби" "Барселоні". Не віддають такий бажаний м'яч каталонцям.

Відпочили? Дивимося далі!

Перерва в цьому напруженому матчі.

45 хв. Абате пройшов по правому флангу, обійшов захистика і подав у штрафну. Вальдес показав свою реакцію і забрав м'яч.

42 хв. "Барса" явно не форсує події. Спокійно дуже каталонці розігрують м'яч. По 20-30 пасів у них проходить, поки гравці "Мілана" не відбирають м'яч.

38 хв. Незважаючи на те, що моментів у матчі фактично немає, гра виглядає дуже напруженою. Справжня війна тактик. Монотонна, гіпнотизуюча гра "Барси" та швидка, різка гра "Мілана".

34 хв. Дуже привабливо виглядає "Мілан". І в захисті грає сконцентровано, і в атаку дуже швидко виходить. Таким чином, італійці "відрізають" пів-"Барселони".

30 хв. Поки відсоток володіння м'ячем всього 60 проти 40 на користь "Барси". Але весь цей час каталонці грають з м'ячем в центрі поля. Біля штрафної їм дуже складно - захист "Мілана" встигає накривати кожного.

Мілан - Барселона: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів26 хв. Мексес звалив Мессі. Звісно, з порушенням правил. І перший "гірчичник" в матчі.

24 хв. Поки захист сильніше оборони. При чому, в обох команд.

20 хв. Хаві зважився на дальній удар по центру воріт. Добре пробив іспанець, але слабенько. Абб'яті спокійно забрав м'яч у руки.

16 хв. А з кутового "Мілан" ледь не забив. Боатенг вискочив на ближню штангу і пробив лівою в дальній кут. Трохи не вистачило ганцу, щоб відкрити рахунок.

15 хв. Ель-Шаарави по лівому флангу зумів увійти в штрафну суперника і фактично вискочив один на один, але Пуйоль встиг добігти і вибити м'яч на кутовий.

11 хв. Могла бути у "Мілана" хороша контратака. Після двох кутових, італійці швидко вийшли з захисту. Але Монтоліво не зміг віддати точний пас на хід Ель-Шаарави.

7 хв. Якось занадто ліниво грає "Барселона". Тримає м'яч, розігрує. Але якось неохоче. А ось "Мілан" навпаки - мчить вперед, старається. Цікаво, на скільки вистачить сил грати в такому темпі "россо-нері"?

3 хв. З самого початку матчу "Барса" заволоділа м'ячем. Але "Мілан" дуже сміливо йде в відбір. Високо зустрічають гостей гравці італійського клубу.

Почався матч на "Сан-Сіро". Вперед, "Мілан"! Вперед, "Барса"! Покажіть нам справжній футбол!

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу "Мілан" - "Барселона".

Незважаючи на те, що "россо-нері" зараз знаходяться далеко не на рівні суперника, від них завжди можна очікувати хорошої гри. Адже навіть "Барселона" не може вічно вигравати. Як говориться, шанс є завжди. Так чому б, "Мілану" цим шансом не скористатися?

А поки ми готуємося до перегляду поєдинку, пропонуємо вам згадати феноменальний гол міланця Боатенга у ворота "Барселони" в минулому розіграші Ліги Чемпіонів.