Футзал: Україна починає з поразки на Чемпіонаті Європи

Збірна України з футзалу почала з поразки виступ на Чемпіонаті Європи, який в ці дні проходить в Португалії. Підопічні Геннадія Лісенчука в першому матчі групи В програли діючим чемпіонам Європи, збірній Іспанії, з рахунком 2:6.

Збірна України з футзалу почала з поразки виступ на Чемпіонаті Європи, який в ці дні проходить в Португалії. Підопічні Геннадія Лісенчука в першому матчі групи В програли діючим чемпіонам Європи, збірній Іспанії, з рахунком 2:6. Рахунок відкрив Марсело, який добив м'яч у ворота після підступного удару у виконанні Кіке. Сам Кіке блискучим ударом з льоту довів різницю до двох м'ячів. До перерви Сергій Чепорнюк один м'яч відіграв, а в другому таймі порівняв рахунок. Але в кінцівці іспанці "дотиснули" українців – відзначилися Альваро, Хорді Торрас, Даніель і Марсело. Таким чином, українці зазнали п'яту поразку від іспанців у рамках чотирьох чемпіонатів Європи. В іншому матчі нашої групи збірна Росії обіграла сербів з рахунком 5:3. Сьогодні в групі В відбудуться матчі другого туру групового етапу, в яких українці зіграють з росіянами, а іспанці - з сербами. У групі А вже зіграно два тури. У першому господарі чемпіонату - збірна Португалії - зіграли внічию 0:0 з італійцями, тоді як румуни обіграли 8:4 збірну Чехії. У другому турі італійці не залишили каменя на камені від румун - 7:1, а Португалія виграла у чехів 5:3. Турнірне положення команд після зіграних матчів: Група А: 1. Італія - 2 гри / 4 очки 2. Португалія - 2 / 4 3. Румунія - 2 / 3 4. Чехія - 2 / 0 Група В: 1. Іспанія - 1 / 3 2. Росія - 1 / 3 3. Сербія - 1 / 0 4. Україна - 1 / 0