Футзал: Збірна України завершила виступ на Чемпіонаті Європи

Збірна України з футзалу програла і третій свій поєдинок на Чемпіонаті Європи, який в ці дні проходить в Португалії. Напередодні підопічні Геннадія Лісенчука програли сербам з рахунком 2:3.

Збірна України з футзалу програла і третій свій поєдинок на Чемпіонаті Європи, який в ці дні проходить в Португалії. Напередодні підопічні Геннадія Лісенчука програли сербам з рахунком 2:3. Для того, щоб потрапити в півфінал, сербам було необхідно перемагати Україну і сподіватися, що іспанці поступляться збірній Росії. На 5-ій хвилині матчу серби вийшли вперед, завдяки голу Раїча. Україна, для якої було справою принципу уникнути третьої поразки поспіль, кинулася відіграватися. Проте серби гостро діяли на контратаках, одна з яких принесла успіх. Ігор Шоша віддав передачу на Владана Цвєтановіча, який послав м'яч в сітку - 2:0. Ледве розпочався другий тайм, як українці скоротили розрив у рахунку до мінімуму – відзначився Сергій Чепорнюк, проте серби відповіли на це результативним ударом все того ж Раїча, який забив свій п'ятий гол на турнірі. Ще через хвилину Ситін зробив рахунок 2:3, проте на більше наших хлопців не вистачило і до кінця зустрічі рахунок на табло не змінився. Ця перемога, втім, не врятувала сербів, оскільки діючі чемпіони Європи іспанці виграли у росіян з рахунком 4:1, тому підопічні Аци Ковачєвіча фінішували на третьому місці. Результати завершального туру групового етапу в групі А: Румунія – Португалія 0:3 Італія – Чехія 4:0 Положення команд після зіграних матчів: Група А: 1. Італія – 3 гра / 7 очок 2. Португалія – 3 / 7 3. Румунія – 3 / 3 4. Чехія – 3 / 0 Група В: 1. Іспанія – 3 / 7 2. Росія – 3 / 6 3. Сербія – 3 / 4 4. Україна – 3 / 0 Півфінальні пари виглядають так: Італія – Росія, Португалія – Іспанія.