Футзал: Збірна України програла другий матч на Чемпіонаті Європи

Збірна України з футзалу програла свій другий матч на груповому етапі Чемпіонату Європи, який в ці дні проходить в Португалії. Напередодні підопічні Геннадія Лісенчука програли росіянам з рахунком 1:4.

Збірна України з футзалу програла свій другий матч на груповому етапі Чемпіонату Європи, який в ці дні проходить в Португалії. Напередодні підопічні Геннадія Лісенчука програли росіянам з рахунком 1:4. Українці чинили суперникові наполегливий опір, і рахунок було відкрито лише під завісу першого тайму, коли Олександр Хурсов зрізав м'яч в свої ворота після прострілу Пеле Жуніора. Майже відразу після перерви Сиріло подвоїв перевагу своєї команди, а потім Владислав Шаяхметов зробив рахунок 3:0 на користь росіян. Незабаром українці один м'яч відіграли, коли власні ворота уразив Дамір Хамадієв, але останнє слово залишилося за воротарем збірної Росії Сергієм Зуєвим, який елегантним ударом перекинув свого українського колегу, - 4:1. Після двох матчів групи В збірна Росії набрала шість очок і гарантувала собі місце в плей-офф. Українці ж до цих пір не набрали жодного очка і втратили всі шанси на вихід з групи. У іншому матчі групи В збірна Іспанії не зуміла утримати переможний рахунок в матчі з сербами – 1:1. Вирішальні матчі в групах А і В відбудуться в середу, 21 листопада. Турнірна таблиця в групі В після зіграних матчів: 1. Росія – 2 гри / 6 очок 2. Іспанія – 2 / 4 3. Сербія – 2 / 1 4. Україна – 2 / 0