Крім матчу збірної України проти Ізраїлю, який цікавив українського вболівальника найбільше, у світі проходила цілий розсип цікавих матчів. І що найголовніше, вони принесли парочку несподіваних результатів. Таких як, перемога французів в Бремені над Німеччиною. Або нічия Польщі з Португалією. Або домашня поразка Італії. Загалом, багато чого цікавого відбувалося в світі.

Французи обігрують німців, голландці виривають перемогу над Англією, а Мессі знущається над ШвейцарієюНімеччина - Франція 1:2
Голи: Какау, 90+1 - Жиру, 21, Малуда, 69
Німеччина: Візе, Боатенг, Хуммельс, Бадштубер (Хеведес, 46), Аого, Хедіра (Л. Бендер, 70), Кроос, Ройс (Какау, 70), Езіл, Шюррле (Мюллер, 45), Клозе (Гомес, 46)
Франція: Льоріс, Дебюши, Мексес, Рамі, Абідаль, М'ЯСО Віла (Малуда, 62), Кабайе (А. Діарра, 62), Вальбуена (Амальфитано, 68), Насрі, Рібері (Менез, 46), Жиру (Саа, 76)

Французи відкрили рахунок у матчі на 21 хвилині, коли помилкою в оборону німців скористався Жиру. Німці намагалися відігратися ще в першому таймі, але Мирослав Клозе "запоров" декілька відмінних моментів. Другий тайм активніше почали французи, що і призвело до другого взяття воріт Візе. Дебюші подав з флангу, і Малуда зумів заштовхати м'яч в сітку воріт. Німцям вдалося відзначитися у воротах Льоріса лише на останніх секундах матчу - Какау замкнув на дальній штанзі простріл Мюллера.

Французи обігрують німців, голландці виривають перемогу над Англією, а Мессі знущається над ШвейцарієюАнглія - Нідерланди 2:3
Голи: Кехілл, 85, Янг, 90 - Роббен, 57, 90+2, Хунтелаар, 59
Англія: Харт, Річардс, Бейнс, Баррі (Мілнер, 46), Смоллінг (Джонс, 64), Кехілл, Паркер, Янг, Джеррард (Старрідж, 33), Джонсон, Уелбек (Кемпбелл, 80)
Нідерланди: Стекеленбург, Буларуз (Влаар, 82), Хейтінга, Матейсен, Пітерс (Схаарс, 46), ван Боммель, Куйт, Н. де Йонг, Снайдер (Эмануэльсон, 77), Роббен, ван Персі (Хунтелар, 46, Л. де Йонг, 64)

Матч проходив у цілком спокійному темпі рівно до першого гола. А він був дуже гарний. Точніше, гарно все зробив Арьєн Роббен, який протягнув м'яч зі своєї половини поля, і не зближуючись з воротарем хльостко пробив Харта. Через 2 хвилини зумів відзначитися Хунтелаар, але це було останнє, що він зробив на полі. Так як в боротьбі за верховий м'яч, він головою зіткнувся з головою Смоллінга. Після цього настала черга англійців забивати. Спочатку Кехілл скоротив розрив в рахунку, а потім Ешлі Янг зрівняв його за кілька секунд до закінчення матчу. Але цих кількох секунд вистачило Роббену, що б забити ще раз. Підсумкова перемога голландців, і купа питань до гри англійців.

Італія - США 0:1
Гол: Демпсі, 55
Італія: Буффон, Маджо (Абате, 71), Барцальї, Огбонна, Крішіто (К'єлліні, 46), Ночеріно (Монтоліво, 46), Пірло, Маркізіо (Де Россі, 71), Мотта (Пацціні, 58), Джовінко, Матрі (Боріні, 58)
США: Ховард, Черундоло, Боканегра, Гудсон, Джонсон (Спектор, 77), Ши (Кльєстан, 72), Бредлі, Вільямс, Еду, Демпсі (Баддл, 90+3), Алтідор (Бойд, 80)
Матч проходив, як йому і належило, в стилі "Італія атакує - американці огризаються то сподіваються на стандарти". Так воно і було. Поки "янкі" не відкрили рахунок. А гол зробили головні зірки команди Алтідор і Демпсі. Перший прийняв м'яч у штрафній і скинув на другого, і той низом зумів пробити Буффона. Здавалося б, італійці зараз влаштують штурм на ворота "вічного" Ховарда. Але не цього разу. Беззубо і безвольно. Ех, шкода нинішню Італії...Французи обігрують німців, голландці виривають перемогу над Англією, а Мессі знущається над Швейцарією

Швейцарія - Аргентина 1:3
Голи: Шакіри, 49 - Мессі, 20, 87, 90+2
Швейцарія: Бенальо (Велфли, 46), Сендерос, Ліхштайнер (Циглер, 58), Аффолтер, Р. Родрігес, Джемаїлі (Штокер, 66), Інлер, Ф. Фрай (Дердійок, 46, Виткьевьес, 81), Шакіри, Джака, Мехмеді (Эмегара, 81)
Аргентина: Ромеро, Сабалета, Гарай, Кампаньяро, Ф. Фернандес, Маскерано, М. Родрігес (Сальвіо, 71), Brana (Гаго, 46), Соса (Ігуаїн, 82), Мессі, Агуеро
Цей матч став справжнім бенефісом генія сучасного футболу Ліонеля Мессі. Давненько, він так у збірній не грав... Спочатку, він забив, обігравшись з Агуерро. Потім швейцарцям, в особі Шакірі, вдалося зрівняти рахунок. Одиниці на табло були досить довго. Поки за справу знову не взявся Мессі. На 87 хвилині він обіграв Сандероса і пробив Велфли, а потім реалізував пенальті за фол на Ігуаїні.
Приємно відзначити, що в стартових складах такого матчу грали і Соса з "Металіста", і Мехмеді з "Динамо". Вони навіть пішли з поля майже одночасно.

Французи обігрують німців, голландці виривають перемогу над Англією, а Мессі знущається над ШвейцарієюПольща - Португалія 0:0
Польща: Щесни, Піщек, Перкі, Василевськи, Вавжиняк (Беніш, 83), Дудка, Поланскі (Матушчик, 80), Блащиковські (Міла 89), Обраньяк (Миржейевски, 80), Рыбус (Пешко, 77), Йелень (Гросіцкі, 67)
Португалія: Руї Патрісіу, Жоау Перейра, Пепе (Роланду, 67), Бруну Алвеш, Коентрау (Нелсон, 21), Велозу, Моутіньо (Мануел Фернандеш, 46), Мейрелеш, Нані (Нелсон Олівейра, 80), Угу Алмейда (Поштіга, 65), Роналду (Куарежма, 76)
Це був перший матч, який відбувся на головному польському стадіоні майбутнього Євро у Варшаві. У зв'язку з цим, народу прийшло неміряно. І може, саме, підтримка вболівальників не дозволила португальцям розпечатати ворота лондонського "каноніра" Щесни. У другому таймі, правда, поляки заграли активніше, але забити в цей вечір, ні їм, ні гостям, не судилося.