Автор:
RBC.UA
Румунський нападаючий донецького "Шахтаря" Чипріан Маріка перейшов до німецького "Штутгарту", який в минулому сезоні став чемпіоном своєї країни. Сума операції – близько 8 млн євро.
Румунський нападаючий донецького "Шахтаря" Чипріан Маріка перейшов до німецького "Штутгарту", який в минулому сезоні став чемпіоном своєї країни. Сума операції – близько 8 млн євро.
Деталі трансферу клуби вважали за краще не афішувати, проте відомо, що з 21-річним форвардом, в активі якого п'ять м'ячів у 15 матчах за збірну Румунії, підписано п'ятирічний контракт, який вступить у силу тільки після успішного медичного обстеження. Термін цієї угоди закінчується в 2012 р.
Спортивний директор "Штутгарту" Хорст Хельдт так прокоментував останнє придбання: "Чипріан - надзвичайно гнучкий форвард, який ідеально підходить нашій команді. Він немов заноза в оборонних порядках суперника. Ми дуже хотіли придбати цього гравця".
У свою чергу сам футболіст відзначив, що гордий, що 3,5 роки захищав кольори донецького "Шахтаря". "Але життя спортсменів мінливе. Мені важко розлучатися з Донецьком, це місто назавжди залишиться у моєму серці – тут я провів прекрасні роки, отримав безцінний досвід виступу в змаганнях найвищого рівня і сформувався як професіонал, - відзначив Маріка. – Завдяки "Шахтареві" мені довелося зіграти проти серйозних суперників у Лізі чемпіонів і Кубку УЄФА. Донецький клуб нескінченно багато зробив для мене. Завдяки "гірникам" про моє ім'я дізналася футбольна Європа".
У 73 матчах чемпіонату України екс-форвард бухарестського "Динамо" забив 16 м'ячів. У "Шахтар" Маріка перейшов у сезоні 2003/04.