Формула-1: Гран-прі Великої Британії виграв Ніко Росберг

На трасі в Сільверстоуні пройшов восьмий етап чемпіонату світу з автоспорту у класі Формула-1 - Гран-прі Великої Британії. Перемогу здобув німецький гонщик Ніко Росберг з "Мерседеса".

На трасі в Сільверстоуні пройшов восьмий етап чемпіонату світу з автоспорту у класі Формула-1 - Гран-прі Великої Британії. Перемогу здобув німецький гонщик Ніко Росберг з "Мерседеса", передає "Росія 24".

Фаворитами гонки вважалися господар траси британець Льюїс Хемілтон ("Мерседес"), який виграв напередодні кваліфікацію, і лідер чемпіонату в загальному заліку німець Себастьян Феттель з "Ред Булл". Але Льюїса вже на початку гонки спіткала невдача - прокол шини.

На дистанцію Хемілтон повернувся, але втрачено було занадто багато. Тому підсумкове четверте місце британець має визнати успіхом.

Себастьян Феттель, незважаючи на помилку - наїзд на борт, очолив гонку і тривалий час лідирував. Але здобути чергову перемогу він не зміг. Більше того, Феттель взагалі не зміг завершити гонку. На 41-му колі його машина заглохла через проблеми з коробкою передач.

Після сходу Феттеля трійку лідерів очолив Ніко Росберг ("Мерседес"). За ним попрямували Кімі Райкконен ("Лотус"), Марк Уеббер ("Ред Булл") і Фернандо Алонсо ("Феррарі"). Блискучий фініш провів Веббер. Але австралієць не зміг перешкодити Росбергу здобути другу перемогу в сезоні.

Третім фінішну лінію перетнув Алонсо. Райкконен провалив фініш і опинився лише п'ятим, пропустивши вперед Хемілтона.

Невдача Феттеля не завадила німцеві залишитися лідером. У нього, як і раніше, 132 очки, а у найближчого переслідувача - Алонсо - стало 111. Третю позицію зберіг Райкконен - ​​98. У Хемілтона 89 очок, впритул наблизився до нього Веббер - 87.
У Кубку конструкторів перша позиція "Ред Булл" непорушна - 201 очко. На другому місці "Феррарі" - 145, на третьому "Мерседес" - 134.

Нагадаємо, наприкінці травня Ніко Росберг став переможцем Гран-прі Монако через 30 років після того, як це зробив його батько Кеке Росберг.

На початку червня переможцем Гран-прі Канади - сьомого етапу "Формули-1" - став німецький пілот команди Red Bull Себастьян Феттель.

Як повідомлялося, Марк Веббер з Red Bull оголосив про завершення кар'єри після закінчення нинішнього сезону.