ua en ru

ФДМУ пропонує Керченський судноремонтний завод за 26 млн грн

Автор: RBC.UA
Фонд державного майна України (ФДМУ) затвердив план приватизації цілісного майнового комплексу (ЦМК) державного підприємства "Керченський судноремонтний завод" (Керч, Крим). Про це повідомляє офіційне видання ФДМУ "Відомості приватизації". Початкова вартість пакету акцій підприємства становить (без ПДВ) 26 млн 95 тис. 134 грн.

Фонд державного майна України (ФДМУ) затвердив план приватизації цілісного майнового комплексу (ЦМК) державного підприємства "Керченський судноремонтний завод" (Керч, Крим). Про це повідомляє офіційне видання ФДМУ "Відомості приватизації". Початкова вартість пакету акцій підприємства становить (без ПДВ) 26 млн 95 тис. 134 грн. Конкурс з продажу підприємства відбудеться 12 липня 2012 р.

Згідно з умовами конкурсу, покупець зобов'язаний дотримуватися встановлених на момент підписання договору купівлі-продажу видів економічної діяльності підприємства, зберегти профіль його діяльності протягом 5 років. Також покупець зобов'язаний збільшити обсяг виробництва продукції не менше ніж на 30% протягом трьох років з моменту укладення договору.

Керченський судноремонтний завод займається ремонтом суден різного призначення, будівництвом маломірних суден, виробництвом продукції машинобудування. Минулий рік завод закінчив з балансовим збитком у розмірі 8,1 млн грн, дохід знизився в порівнянні з 2010 р. на 53,2%, до 13,7 млн грн.

Як повідомлялось, в травні ФДМУ також оголосив конкурс з продажу 92,89% акцій ВАТ "Слов'янський керамічний комбінат".

Всього обсяг коштів, які приватизація принесла державі станом на 7 травня 2012 р., склав 5,05 млрд грн. Це більше половини коштів від приватизації, запланованих на рік - річний план складає 10 млрд грн. В І кварталі 2012 р. направив до держбюджету 4 млрд грн приватизаційних коштів. За весь 2011 р. надходження до держбюджету від приватизації склали 11,5 млрд грн. Найдорожчим продажем торік став продаж 92,71% акцій ВАТ "Укртелеком" - 10,575 млрд грн.

Нагадаємо, 13 січня Верховна Рада прийняла держпрограму приватизації на 2012-2015 рр. з прогнозованим обсягом надходжень 50-70 млрд грн. На думку голови ФДМУ Олександра Рябченка, для того, щоб прийнята парламентом нова програма приватизації запрацювала, необхідно, щоб вступили в силу 87 нормативно-правових документів. Він зазначив, що дана програма ще не може практично вступити в силу: "На те, щоб запрацювала програма приватизації та закон про фонд, нам треба прийняти і зареєструвати 87 нормативних документів. З них 22 - це постанови і розпорядження уряду, а решта, це накази Фонду державного майна, але вони всі повинні пройти процес реєстрації в міністерстві юстиції. Але це процес тривалий, складний і коли цей процес закінчиться, тоді в повному обсязі запрацює нова програма приватизації".