Феттель захистив титул чемпіона світу у гонках "Формули-1"

Себастьян Феттель захистив титул чемпіона світу з автогонок в "Формулі-1".Німецький гонщик команди "Ред Булл" фінішував третім у Сузукі, проте йому цього вистачило, щоб другий рік поспіль стати кращим. Таким чином, німець став наймолодшим в історії дворазовим чемпіоном "Формули-1".

Зазначимо, що Феттелю для перемоги в чемпіонаті було достатньо заробити 1 очко, тоді як Баттону було необхідно вигравати всі гонки, що залишилися. До кінця турніру гонщикам залишилося провести 4 етапи.
"Не знаю, з чого почати ... Фантастичний сезон, і добре, що він ще не закінчений. Зрозуміло, що сьогоднішня гонка складалася непросто: думаю, ми були не так швидкі на м'яких шинах, як хотілося б. Потім почалися складнощі, ми втратили дві позиції. Під кінець гонки машина поводилася відмінно, але обганяти було важко, і Фернандо випередити не вдалося. Втім, обгін року я зробив в Монці (сміється), і не думаю, що Алонсо пропустив би мене вдруге, - цитує гонщика F1news.
Але сьогодні ми показали хороший результат і виграли чемпіонат світу, тому зараз хочеться стільки всього сказати ... Я просто дуже вдячний всій команді: тут, на трасі, працює багато наших співробітників, але і на базі в Мілтон-Кінсі теж, причому, робота йде сім днів на тиждень. Щоб побудувати ці дві машини, щоб битися за очки і за титули, треба докласти величезних зусиль, і ми змогли добитися успіху, змогли вже зараз досягти мети, яку ставили перед собою на початку року ".
Гонку виграв Дженсон Баттон з "Макларен", ненабагато випередивши суперника з "Феррарі" Фернандо Алонсо. Для нього це третя перемога в сезоні і 12-я в кар'єрі.
Що стосується Віталія Петрова, то він в Японії показав 9-й результат, також стартувавши з 9-ї позиції. Його партнер по "Лотус-Рено" Бруно Сенна стартував з 8-го місця, але завершив гонку 16-у.

Сузука, Японія. Чемпіонат світу. 15-й етап. "Гран-прі Японія"

1. Баттон (Великобританія, "Макларен") - 1:30.53,427