Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Фенербахче - Бенфіка. Обидві команди гідні того, щоб вийти у фінал Ліги Європи - і ті, і інші люблять атакувати, грамотно грають у захисті і пройшли дуже довгий шлях до півфінальної стадії другого за престижністю європейського турніру. Дивитися матч Фенербахче - Бенфіка можна було на каналі Футбол, онлайн трансляція на нашому сайті почалася о 22:00.

25.04. 22:05
Стамбул, "Шюкрю Сараджоглу"
Фенербахче - Бенфіка 1:0 (Коркмаз, 73)

Смотрите матч Фенербахче - Бенфика онлайн:

90+3 хв. Завершився матч і в Стамбулі. Фенербахче справедливо переміг. Дякуємо за увагу!

Завершився матч в Базелі. Челсі таки дотиснув Базель і переміг 1:2. Переможний гол забив Луїс на 90+4 хвилині.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90 хв. Вебо отримав жовту картку за удар після свистка. Форвард Фенербахче пропускає наступний матч.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи86 хв. Заміни у Фенербахче: замість Крістіана та Соу на поле вийшли Красіч і Шахін.

Цікаві новини приходять з Базеля - Шер реалізував пенальті і зрівняв рахунок у матчі - 1:1.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи81 хв. Заміна у Бенфіки: Мартінш вийшов на поле замість Гомеша.

78 хв. Гайтан навішував зі штрафного - Демірел без проблем зафіксував м'яч в руках. Довго готувалися португальці до цього стандарту, а подали вкрай невдало.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи73 хв. А ось і гол Фенербахче. Крістіан подав кутовий з лівого флангу, Гарай помилився, головою віддавши пас на Коркмаза. Той, перебуваючи в лівому кутку воротарського майданчика, головою переправив м'яч у ворота - круглий на шляху польоту відскочив від штанги, але на цей раз відскочив вдало для турецького клубу.

69 хв. Довгий пас на Соу ні до чого не привів - форвард Фенера явно втомився. В останні хвилини Соу став гірше чеплятися за м'яч і частіше влазити в офсайд.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи65 хв. Заміна і у Бенфіки: замість Джона з'явився Родріго.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи63 хв. Фенербахче втрачає Мейрелеша, замість нього на поле вийшов Учан.

60 хв. Крістіан двічі подавав кутовий, у другий раз спробувавши повторити несподіваний пас на відтягнутого Мейрелеша - удар Рауля потрапив у захисника, який почав контратаку Бенфіки. Мейрелеш контратаку зупинив, вибивши м'яч у класному підкаті, але при цьому потягнув м'яз і в даний момент отримує медичну допомогу.

57 хв. Кардосо ледь не прорвався на побачення з Демірелем по центру, але на шляху форварда вчасно з'явився Коркмаз, відібравший м'яч у гравця Бенфіки.

54 хв. І знову штанга, але тепер вже після удару Гайтана, який завершував позиційну атаку Бенфіки обвідним пострілом "щічкою". За ударами в каркас воріт попереду турки - 3:1.

52 хв. Неймовірно щастить Бенфіці! Циглер прорвався по лівому флангу і віддав пас на Кайта, який перебуваючи спиною до воріт розвернувся і потужно пробив у дальній кут - снаряд відскочив від правої штанги прямо в руки Артура.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи50 хв. Топал наступив шипами на ногу Джона - справедлива жовта для турка.

48 хв. Потужно пробив Крістіан метрів з тридцяти - Артур перевів м'яч на кутовий. Крістіан подав кутовий, скинувши м'яч на Мейрелеша, який прийняв круглого поза меж штрафної і другим дотиком пробив - знову на висоті Артур.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. Почався другий тайм. Першу заміну провела Бенфіка: замість Аймара вийшов Гайтан.

Перерва

45+1 хв. Крістіан потужно пробив в лівий нижній кут воріт, але на шляху м'яча стала штанга. Відразу ж за цим епізодом пролунав свисток на перерву. Крістіан настільки засмутився, що покидав поле в сльозах, а вся команда, включаючи головного тренера, на ходу втішала емоційного бразильця.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи45 хв. Джон порушив правила у своїй штрафній, збивши Гюкхана. Жовта для Джона, пенальті для Фенера.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи40 хв. Максі Перейра отримав жовту картку, щоправда, не дуже зрозуміло за що - режисер трансляції показав не ігровий епізод, а естетичний крупний план емоцій Демірела.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи38 хв. Крістіан поспішив виконати стандарт, не дочекавшись свистка, хоча суддя вимагав пробивати по свистку - жовта для гравця Фенербахче.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи36 хв. Аймар прямою ногою пішов в ногу Майрелешу, за що і отримав жовту картку.

А в паралельному матчі Челсі обіграє Базель з рахунком 0:1.

33 хв. Два поспіль кутових подавала Бенфіка з лівого флангу, але обидва рази навісні передачі не знаходили своїх адресатів.

Фенербахче - Бенфіка: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи31 хв. Гомеш отримав першу жовту картку в матчі за фол на Вебо.

27 хв. Кутовий подав Крістіан з правого флангу, але передачу зупинив захист Бенфіки, вибивши м'яч в поле.

22 хв. Команди продовжують грати без центру поля. Якщо забути два останніх моменти Фенербахче, то можна з упевненістю заявити, що головними плеймейкерами клубів зараз виступають воротарі і захисники, які віддали за перші двадцять хвилин силу-силенну неточних довгих передач.

19 хв. Кайт навісив справа - Соу стрибнув вище за всіх і головою відправив м'яч у праву хрестовину воріт Бенфіки.

17 хв. А ось і перший гольовий момент у матчі - Вебо отримав пас від Кайта і прострілив з правого флангу, на ударну позицію виходив Соу, але його удар пройшов трохи повз ворота Артура.

15 хв. Дісталося Вебо в боротьбі з Перейрою - гравець Бенфіки зачепив голову суперника коліном, приземлюючись після верхової боротьби.

11 хв. Не видно поки конструктивної гри у виконанні обох команд - Бенфіка тисне, але робить це сумбурно, Фенер намагається відбитися, але просто створює зайву нервозність, постійно повертаючи м'яч португальцям.

8 хв. Мейрелеш класно закидав верхом на дальню штангу, де Соу програв боротьбу Жарделу, дозволивши тому вибити м'яч за лицьову. Кутовий до небезпеки не призвів.

5 хв. Кардосо прийняв м'яч біля штрафної турків і елегантним пасом вивів Сальвіо один на один з Демірелем - воротар Фенербахче вийшов переможцем з ситуації, сміливо кинувшись у ноги гравцеві португальського клубу.

3 хв. Команди почали матч досить спокійно, обмінявшись кволими спробами атакувати. Фенербахче намагається взяти м'яч під контроль, але поки це не дуже виходить.

1 хв. Почався матч в Стамбулі. Португальці приїхали в саме пекло - на заповнений домашній стадіон "Фенербахче", який ще до початку матчу почав гнати свою команду вперед. Чекаємо цікавої гри - статус матчу зобов'язує.

Склади команд:
Фенербахче: Волкан Демірел, Егемен Коркмаз, Йобо, Циглер, Гекхан Генюл, Мехмет Топал, Раул Мейрелеш, Крістіан, Соу, Кайт, Вебо.
Бенфіка: Артур, Максі Перейра, Гарай, Жардел, Аймар, Матіч, Андре Гомеш, Оскар Кардосо, Джон, Сальвіо, Мальгарехо.