Фаворити українського плавання відвоювали золото

Сьогодні чемпіонат України з плавання перестав підносити сюрпризи. "Коротка вода" (50 м брасом) стала "золотою" для Олега Лісогора. 100 метрівку баттерфляєм виграв Андрій Сердінов. Яна Клочкова до тріумфу на 200 метрівці вільним стилем додала ще одну перемогу - у складі команди Києва на дистанції 4 по 200 мв вільним стилем.

Сьогодні чемпіонат України з плавання перестав підносити сюрпризи. "Коротка вода" (50 м брасом) стала "золотою" для Олега Лісогора. 100 метрівку баттерфляєм виграв Андрій Сердінов. Яна Клочкова до тріумфу на 200 метрівці вільним стилем додала ще одну перемогу - у складі команди Києва на дистанції 4 по 200 мв вільним стилем. Нагадаємо, що вчора в Харкові стартував чемпіонат України по плаванню, де визначатися представники української збірної команди на чемпіонат Європи.. Фаворити вітчизняного плавання в перший день змагань не змогли показати кращих результатів і поступилися своїм молодшим суперникам. Чемпіонкою України з нормативним результатом стала Юлія Підлісна (200 м брасом). Завоювали місце в збірній Олександр Волинець, який переміг на дистанції 50 м вольним стилем, і Сергій Адвена, що завоював золото на 200-т метрівці баттерфляєм. Яна Клочкова виступала на дистанції 50 м баттерфляєм виявилася другою, поступившись першістю Любові Король. Олега Лісогор на дистанції 100 м брасом був тільки третім (чемпіоном України в цьому вигляді став Валерій Димо). У запливі на 400 м комплексним плаванням у жінок перемогла Ганна Хвістунова. На дітсанциі 200 м баттерфляєм у чоловіків переміг Сергій Адвена, а Денис Силантьев був другим. Трійку призерів на 50-метровке вольним стилем склали Олександр Волинец, Вячеслав Ширшов, Артем Іванов. Европейська першість по плаванню стартує в Будапешті (Угорщина) 27 липня 2006 р.