Євробаскет-2009: Збірна України програла на виїзді французам

Збірна України з баскетболу програла черговий відбірковий матч на Чемпіонат Європи 2009 р. Напередодні підопічні Валентина Мельничука в дивізіоні А групи С на виїзді програли збірній Франції з рахунком 83:87.

Збірна України з баскетболу програла черговий відбірковий матч на Чемпіонат Європи 2009 р. Напередодні підопічні Валентина Мельничука в дивізіоні А групи С на виїзді програли збірній Франції з рахунком 83:87. У першій чверті збірна України грала спокійно, практично без помилок і, як результат, виграла її з рахунком 22:18. Після цього господарі поступово перехопили ініціативу і цілком закономірно виграли другу і третю чверті – 25:19 і 24:18 відповідно. У завершальному періоді на майданчику знову домінували українці – 24:20, проте цього виявилося мало для того, щоб врятувати матч – перемога Франції з рахунком 87:83. У іншому матчі нашої групи збірна Туреччини на своєму майданчику розгромила бельгійців з рахунком 80:64. Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. Туреччина – 5 ігор / 5 перемог 2. Франція – 5 / 3 3. Україна – 5 / 1 4. Бельгія – 5 / 1