ua ru

Євробаскет-2015: Кабмін визначив перелік спортивних об'єктів для підготовки

Автор: RBC.UA
Уряд визначив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту спортивних споруд і фізкультурно-спортивної інфраструктури та організаційних заходів на 2013 р. по підготовці і проведенню в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 р. з баскетболу. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів прийняте на засіданні 11 березня 2013 р.

Уряд визначив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту спортивних споруд і фізкультурно-спортивної інфраструктури та організаційних заходів на 2013 р. по підготовці і проведенню в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 р. з баскетболу. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів прийняте на засіданні 11 березня 2013 р., повідомляє прес-служба Кабміну.

"Таким чином, врегульовано питання використання бюджетних коштів для виконання заходів щодо підготовки і проведення в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 р. з баскетболу", - говориться у повідомленні Кабміну.

Кошти, зокрема, будуть виділені на проектування і реконструкцію будівлі Палацу спорту в Києві, універсально-видовищного спортивного палацу "Метеор" в Дніпропетровську, а також проектування і будівництво тренувальних баз у Києві, Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Львівській, Харківській областях.

Читайте також: Євробаскет-2015 обійдеться держбюджету України в 7 млрд грн (фото)

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул заявив, що державне фінансування чемпіонату Європи з баскетболу в 2015 р. складе 7,057 млрд грн, з яких реконструкція Палацу спорту в Києві - 200 млн грн, створення тренувальних майданчиків для збірних - 782 млн грн, компенсація відсотків по банківському кредиту - 1,1 млрд грн, будівництво нових злітно-посадочних смуг в Одесі і Дніпропетровську - 3,4 млрд грн, розвиток існуючої інфраструктури в містах, приймаючих Євробаскет-2015 - 1,4 млрд грн.

Пізніше повідомлялося, що на модернізацію аеропортів в Одесі і Дніпропетровську в рамках підготовки до Євробаскету-2015 з державного бюджету буде виділено близько 4,5 млрд грн.

У 2013 р. на підготовку до Євробаскету-2015 буде виділено 200 млн грн.

Читайте також: Євробаскет-2015 - аеропорти в Одесі і Дніпропетровську реконструюють за 4,5 млрд грн

При цьому загальна сума приватних інвестицій в інфраструктуру для проведення в Україні Євробаскету-2015 складе 4 млрд грн.

Крім того, планується, що при підготовці до проведення чемпіонату буде створено 100 тис. нових робочих місць, а для обслуговування і експлуатації нової спортивної інфраструктури - ще 10 тис. робочих місць.

Читайте також: Вілкул заявив, що вже визначені інвестори, які інвестуватимуть в Євробаскет-2015

Рішення про проведення 39-го Чемпіонату Європи з баскетболу в Україні було оголошене 18 грудня 2011 р. в Мюнхені. Передбачається, що матчі турніру приймуть міста, де проводилося Євро-2012 (Київ, Харків, Донецьк і Львів), а також Дніпропетровськ і Одеса. За наслідками Євробаскету-2015 пройде також перший етап відбору на літні Олімпійські ігри 2016 в Ріо-де-Жанейро.

6 лютого, Президент України Віктор Янукович підписав указ про створення Координаційного комітету з підготовки і проведення в Україні Євробаскету-2015. Очолив комітет прем'єр-міністр України Микола Азаров.