Євро-2008: Україна програла на виїзді Литві 0:2

Збірна України з футболу в черговому відбірковому матчі на Євро-2008 програла на виїзді збірній Литви з рахунком 0:2.

Збірна України з футболу в черговому відбірковому матчі на Євро-2008 програла на виїзді збірній Литви з рахунком 0:2. Втративши всі шанси пробитися на Чемпіонат Європи, підопічним Олега Блохина залишається битися лише за престиж команди і за рейтинг країни в таблиці сильніших країн ФІФА. Перший тайм пройшов за явною переваги українців, які створили багато моментів біля воріт Карчемарскаса. Проте ні Ротаню, ні Шевченко з Вороніним, ні Шелаєву фатально не везло. У свою чергу, литовці не стали вибачати гостей за помилки в обороні, і наприкінці першого тайму вишли вперед: півзахисник господарів прорвався лівим флангом і прострілив у штрафний, Чигринський опинився першим на м'ячі, проте виніс м'яч прямо на ногу Савенасу, який ударом метрів з 12-ти уразив ворота збірної України. Удвічі неприємний цей момент і тим, що Шовковський, намагаючись зреагувати на удар, підвернув голеностоп і вибув приблизно на два тижні. З самого початку другого тайму українці кинулися відіграватися, проте фортуна цього вечора була явно не на їхньому боці. Кілька разів небезпечно пробивав Шевченко, Мілевський не реалізував вихід один на один. А ось одна з небагатьох атак литовців знову завершилася узяттям воріт: Данілявічус втік по правому флангу, побачив, що Пятов дуже далеко вийшов з воріт, і ефектним ударом перекинув воротаря збірної України. У результаті матч так і завершився - 2:0, перемога збірної Литви. У іншому матчі нашої групи італійці на виїзді обіграли шотландців з рахунком 2:1 і завоювали путівку на Євро-2008. Цей результат дозволив також збірній Франції достроково вийти на Чемпіонат Європи. Турнірна таблиця в групі В: 1. Італія - 11 ігор / 26 очок 2. Франція - 11 / 25 3. Шотландія - 12 /24 4. Україна - 11 / 16 5. Литва - 11 / 13 6. Грузія - 11 / 10 7. Фарери - 11 / 0