Євро-2008: Збірна Туреччини вийшла до півфіналу

Збірна Туреччини вийшла до півфіналу Чемпіонату Європи з футболу, який цими днями проходить на полях Швейцарії та Австрії. Напередодні підопічні Фатіха Теріма в серії післяматчевих пенальті обіграли збірну Хорватії. Хорвати почали, що називається, без розвідки. Вже із стартових хвилин поєдинку підопічні Славена Біліча

Збірна Туреччини вийшла до півфіналу Чемпіонату Європи з футболу, який цими днями проходить на полях Швейцарії та Австрії. Напередодні підопічні Фатіха Теріма в серії післяматчевих пенальті обіграли збірну Хорватії. Хорвати почали, що називається, без розвідки. Вже із стартових хвилин поєдинку підопічні Славена Біліча великими силами пішли в атаку і кілька разів досить небезпечно загрожували воротам Рюшту. Зокрема, відзначитися міг Даріо Срна, проте в останню мить у нього з ноги зняв м'яч турецький захисник. А на 20-ій хвилині поєдинку хорвати мали найреальніший шанс в першому таймі для того, щоб вийти вперед: Лука Модріч ідеально простріляв в штрафну і Оліч, здавалося, бив напевно, проте м'яч потрапив в щаблину. Після цього турки схаменулилися і створили пару непоганих моментів біля воріт Плетікоси, проте до реальної небезпеки справа так і не дійшла. У результаті, на перерву команди пішли з рахунком 0:0. Другий тайм почався знову з атак збірною Хорватії і вже в дебюті Оліч трохи не скористався неузгодженістю оборони і воротаря суперника. Через декілька хвилин Ракитіч тікав на побачення з Рюшту, проте трохи забарився з ударом, внаслідок чого втратив м'яч. А ще через деякий час Кранчар прорвався центром, проте його удар був несильним, і став легкою здобиччю для голкіпера. Хорвати не припиняли атакувати і все той же Ракитіч, обігравшись у "стінку" з Олічем, пробив трохи вище за щаблину, а найнебезпечніший удар зі штрафного у виконанні Срни потягнув Рюшту. На останніх секундах Оліч міг принести своїй команді перемогу, проте у вирішальний момент м'яч звалився у нього з ноги. Овертайм сильніше почали турки і кілька разів загрожували воротам Плетікоси, проте їхні удари не являли ніякої небезпеки. І лише на останній хвилині екстратайму рахунок був відкритий - помилкою Рюшту скористався Класніч, який замкнув головою передачу Модріча. Здавалося, хорвати вже вийшли до півфіналу, проте вже в наступній атаці Шентюрк точним ударом в "дев'ятку" зрівняв рахунок, перевівши матч в серію пенальті, де більш вдалими були підопічні Фатіха Теріма. Турки всі свої удари забили, а у хорватів не змогли уразити ціль Модріч, Ракитіч і Петріч. У результаті - збірна Туреччини вийшла до півфіналу, де зустрінеться з німцями. Сьогодні відбудеться черговий чвертьфінальний матч, в якому зустрінуться збірні Голландії і Росії.