Євро-2008: Збірна Німеччини вийшла до фіналу

Збірна Німеччини вийшла до фіналу Чемпіонату Європи з футболу, який цими днями проходить на полях Австрії та Швейцарії. Напередодні підопічні Йоахима Льова обіграли збірну Туреччини з рахунком 3:2.

Збірна Німеччини вийшла до фіналу Чемпіонату Європи з футболу, який цими днями проходить на полях Австрії та Швейцарії. Напередодні підопічні Йоахима Льова обіграли збірну Туреччини з рахунком 3:2. У дебюті матчу німці спробували нав'язати туркам свою гру, проте зробити цього їм не вдалося. Підопічні Фатіха Теріма досить швидко освоїлися на полі і в стартові п'ять хвилин провели декілька непоганих атак. А одна з них цілком могла закінчитися голом - помилкою Пилипа Лама скористався Казім, проте свою команду врятував Леман. На 13-ій хвилині турки зобов'язані були виходити вперед, але м'яч, після гарматного пострілу все того ж Казіма метрів з одинадцяти, влучив щаблину. Та все ж, на 22-ій хвилині трапилося те, до чого все йшло - збірна Туреччини вийшла вперед завдяки голу Угура Борала. Проте не минуло і п'яти хвилин, як рахунок став рівним: Подольськи завдав удару з лівого флангу в штрафну і Швайнштайгер був першим на випередження. Турки продовжували атакувати, намагаючись знову вийти вперед. Зокрема, небезпечно били по воротах Шентюрк, Казім, Алтинтоп, проте до перерви рахунок на табло так і не змінився. Другий тайм, мабуть зробивши певні висновки в перерві, активніше почали німці. Непогано пробивав Хитцльшпергер, проте м'яч просвистав трохи вище за щаблину, були активними Швайнштайгер, Подольськи і Баллак, проте надійно грала оборона збірної Туреччини. А ближче до середини тайму гра і зовсім заспокоїлася, практично вся боротьба проходила в центрі поля. Все найцікавіше команди приберегли на закінчення матчу. Так, на 79-ій хвилині Мирослав Клозе вивів німців вперед, проте за 4 хвилини до фінального свистка Шентюрк зрівняв рахунок і, здавалося, що доля поєдинку вирішуватиметься в овертаймі. Проте на останній хвилині матчу Лам, отримавши м'яч у штрафному майданчику, "розстріляв" ворота Рушту, принісши своїй команді перемогу і путівку до фіналу. Сьогодні відбудеться другий півфінал, в якому зустрінуться збірні Іспанії і Росії.