Євро-2008: Німеччина вийшла до півфіналу

На Чемпіонаті Європи з футболу відбувся перший чвертьфінальний поєдинок. Збірна Німеччини обіграла Португалію з рахунком 3:2 і вийшла до півфіналу.

На Чемпіонаті Європи з футболу відбувся перший чвертьфінальний поєдинок. Збірна Німеччини обіграла Португалію з рахунком 3:2 і вийшла в півфіналу. Розпочався поєдинок в спокійному темпі, оскільки ніхто із суперників не хотів ризикувати. Проте поступово португальці оволоділи ініціативою і мали декілька непоганих можливостей для взяття воріт. Зокрема, міг забити Жоао Моутіньо, проте м'яч після його удару пролетів трохи вище за мету. А декілька хвилин після Німеччина вийшла вперед: Подольськи пройшов по лівому флангу і пробив у штрафну, де м'яч підхопив Швайнштайгер, який і відправив м'яч до воріт. А ще через чотири хвилини все той же Швайнштайгер пробив зі штрафного і Клозе не залишив шансів воротарю - 2:0. Португалія кинулася відіграватися, і за п'ять хвилин до свистка на перерву Нуно Гомеш забив один м'яч, а через деякий час Кріштіано Роналду міг зрівняти рахунок, проте його удару не вистачило точності. Другий тайм розпочався під акомпанемент атак збірної Португалії, проте до по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Лемана так і не дійшло. Була непогана можливість у Пепе, проте його удар, після удару з кутового, був неточним. Німці ж зрідка проводили контратаки і в одній з них підопічні Йоахима Льова отримали право на штрафний, після розіграшу рахунок став 3:1 на їхню користь - відрізнився Міхаель Баллак. Португальці не опустили руки, а продовжували люто атакувати, і на 87-ій хвилині Поштіга, що вийшов на заміну забив один м'яч, проте на те, щоб врятувати гру у підопічних Феліпе Сколарі часу вже не залишилося. У результаті - перемога збірної Німеччини з рахунком 3:2 і "бундестім" виходить до півфіналу. Сьогодні відбудеться другий чвертьфінальний поєдинок, в якому зустрінуться збірні Хорватії і Туреччини.