Українські спортсмени виграли в Нью-Йорку дві золоті медалі

Під час другого дня змагань на черговому етапі Кубка світу з плавання у Нью-Йорку дві золоті нагороди здобули військові спортсмени 95-ої групи спортсменів вищої спортивної кваліфікації Управління спорту Міноборони України. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі Міноборони.

Під час другого дня змагань на черговому етапі Кубка світу з плавання у Нью-Йорку дві золоті нагороди здобули військові спортсмени 95-ої групи спортсменів вищої спортивної кваліфікації Управління спорту Міноборони України. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі Міноборони. Старший лейтенант Олег Лісогор виграв фінальний заплив на 100 м брасом з результатом 58.49 секунди. Лейтенант Андрій Сердінов став найсильнішим на стометрівці батерфляєм з результатом 52.28 секунди. Заключний етап Кубка світу сезону 2005-2006 відбудеться наступними вихідними в Бразилії. О.Лісогор не братиме у ньому участі: до старту американської серії Кубка світу він відзначав, що буде стартувати тільки у Нью-Йорку. Два тижні тому О.Лісогор виграв фінальний заплив на 100 м брасом етапу Кубка світу з плавання, який проходив у Стокгольмі, встановивши при цьому новий рекорд Європи – 57,67 секунд. На цих же змаганнях він з новим світовим рекордом (26,84 секунд) став переможцем у фінальному запливі на 50 м брасом і таким чином був визнаний найуспішнішим спортсменом 5-го етапу Кубка світу з плавання. А.Сердінов у Стокгольмі виборов друге місце з результатом 51,56 секунди на дистанції 100 м батерфляєм.