Динамівці коментують нічию з "Маккабі"

Вчорашня гра явно не вийшла у киян так, як вони того хотіли. Завершити сезон на мажорній ноті не вдалося. І все могло закінчитися цілком приємно, якби не дурні видалення у другому таймі. Саме це, на думку представників київського клубу, повністю зламало всі їх добрі наміри.

Юрій Сьомін, головний тренер:
Два різних тайми. Якщо після першого можна було вести в чотири-п'ять м'ячів, то після вилучень все змінилося. Мені навіть важко їх коментувати. Хачеріді поступив неадекватно, і це вже не перший раз, вчинку Алмейди ще можна знайти пояснення, хоча не варто порушувати правила в такій ситуації. Після цього все зламалося, і не грало вже ніякої ролі.
Ліга Європи - це не Ліга чемпіонів. З огляду на виліт "Динамо" з Ліги Європи, чи можна цей сезон назвати одним з найбільш провальних?
Думаю, це належить оцінити президентові і вболівальникам, які приходять на стадіон. Ще належить зробити оцінку.
Установка була грати на перемогу. Що, на ваш погляд, не вийшло в першу чергу?
В першу чергу підвела реалізація моментів в першому таймі. А після перерви зіграла злий жарт нестриманість наших гравців і наступні видалення. Всі почали нервувати, і добре, що нам вдалося відігратися в меншості. Це вже було непогано.
Слава Богу, був Гусєв на полі...
Так, я з вами згоден, Гусєв відіграв відмінно.

Ігор Суркіс, президент:
Напевно, не вистачило витримки, не потрібно було повідомляти команді, що "Сток Сіті" веде в Стамбулі. Я дивився цю гру, було зрозуміло, що у турків величезна перевага. Нам потрібно було перемагати. Але у нас є люди, які підводять команду в найвідповідальніший момент. Алмейда упустив гравця, це таке... А Хачеріді не потрібно було вплутуватися в цю боротьбу. Я сказав йому, що, звісно, оштрафую за цей епізод. Необхідно було вигравати хоча б для рейтингу, щоб заробити очки. Молодці, що хоч удев'ятьох билися і зрівняли рахунок. Що ще сказати однозначно, єврокубкова осінь провалена, незадовільна оцінка. Так грати на міжнародному рівні не можна.
Хачеріді входить в список гравців, з якими будете прощатися під час зимової перерви?
Я поки не знаю, з ким ми будемо прощатися. Давайте за гарячими слідами не будемо прощатися ні з Хачеріді, ні з ким-то іншим. Потрібно заспокоїтися. Було видно, що всі вийшли знервованими на цей матч. У першому таймі повели 2:0, потрібно було забивати. Відпочинемо, усилимся. потім і подивимося, кого відпускати.
Ми б все одно не пройшли, але справа не в цьому. Є ж честь клубу! Очевидно, Хачеріді не розуміє, в якій команді грає. Думаю, якщо зібрати всі штрафи, які він сплатив за ці гроші можна було купити хорошого центрального захисника. Я не розумію, чи є у нього взагалі голова на плечах? Ми ж стільки з ним розмовляли, стільки пояснювали... Тільки що з ним говорив капітан команди Шовковський. Таке враження, що розмовляєш зі стінкою.
А крім зачіски в голові нічого немає. Не можу зрозуміти! І гравець він, начебто, непоганий, коли збирається, грає. У моменті з Алієвим, коли суддя збирається дати червону картку суперникові, він біжить, розбирається і дають червону картку вже нам. Команда залишається удев'ятьох, це немислимо...

Олександр Алієв, півзахисник:
Просто хотілося перемогти. Незалежно від того, як складався хід подій у паралельному матчі. У першому таймі гра нам давалася, створили дуже багато моментів, але тільки два з них реалізували. Потім два видалення, після яких, звичайно, вже хотілося просто не програти. Найголовніше, що ми не зупинилися і билися до останнього. Шкода, що знову не реалізовуємо моменти. Адже їх у нас було дуже багато і в першому таймі, і в другому. Але це не чемпіонат України, де суперники нас можуть пробачити за марнотратство в атаці.
Що стосується вилучень, можу сказати, що в першому випадку червона картка була закономірною - Алмейда переривав вихід один на один. А в другому... Ми постійно пояснюємо цього "дятлові", а він робить те ж саме - біжить до суддів і за свою поведінкуо тримує як не жовті, то червоні картки.
Що саме трапилося в епізоді, коли футболіст "Маккабі" вдарив вас?
Він ударив мене плечем. І, наскільки зрозумів, арбітр діставав картку саме для гравця "Маккабі". Але тут втрутився Євген Хачеріді. Йому навіть в Україні вже не прощають, що він вдається до суддів. Думаю, що арбітр показав йому закономірну червону картку.
Які тепер цілі в "Динамо"?
В першу чергу - закінчити чемпіонат України на першому місці. А потім наші цілі будуть пов'язані з Лігою чемпіонів.
Те, що команда йде на зимову перерву на першому місці в чемпіонаті, підсолодить гіркоту невдачі в єврокубках?
Хотілося б в Європі пройти далі, але у всьому винні ми самі. Обігравши "Сток Сіті" на виїзді і зіграй внічию з "Бешикташем" в Стамбулі, для чого у нас були хороші шанси, все могло б скластися по-іншому. Самі потрапили в таку ситуацію, і самі будемо з неї виходити. Трагедію з цього робити не потрібно, адже ми йдемо на першому місці в чемпіонаті, виграти який - тепер наше головне завдання. Будемо робити все можливе, щоб залишитися на верхній сходинці. Тоді зможемо напряму потрапити в груповий етап Ліги чемпіонів. Так і чемпіонами ми давно не були. Тому хочеться знову відчути себе першими.
Деякі вболівальники вважають, що команда не заслуговує підтримки...
Бувають періоди, коли команда не показує гарний футбол. Тим не менш, ми є лідером чемпіонату, примудряючись забивати на гол більше супротивника. Звичайно, всі розуміють, що хочеться більш красивого футболу. Але бувають спади, періоди втоми, адже в цьому сезоні у наших футболістів було багато матчів на всіх фронтах. Думаю, у наступному році ми будемо показувати кращу якість гри і залишимося на першому місці.

Мілош Нінкович, півзахисник:
У нас була надія після першого тайму. Забили два м'ячі, могли ще забити. Усі очікували, що зробимо це після перерви, але не вийшло. Добре, що граючи удев'ятьох, змогли зрівняти рахунок. Думаю, ми не вийшли з групи не тому, що сьогодні не виграли 4:0 або не обіграли "Сток Сіті" на виїзді. Самої ключовою була гра з "Маккабі" в Ізраїлі. Враховуючи рівні команд, ми повинні були вигравати. Свою справжню гру ми показали тільки сьогодні в першому таймі.
Сьогодні багато критикували Хачеріді, але він чи один винен?
Думаю, зараз потрібно не критикувати, а відпочити і заспокоїтися. Розбирати ситуацію потім будемо. Відразу після гри не варто нікого критикувати.
В результаті, "Бешикташ" переміг, і результат нашої гри по суті значення не мав...
Все одно, є образа. Перед матчем у нас було завдання виграти з різницею в чотири м'ячі. Незалежно від того, як зіграє "Бешикташ". Думаю, ми були близькі до цього.
Уболівальники побачили цілих шість забитих м'ячів...
Думаю, вони отримали більше задоволення, якщо б було тільки чотири голи, але в одні ворота. Дякуємо тим, хто прийшов на футбол і підтримував нас.
Це був останній матч на стадіоні "Динамо". Будете за ним сумувати?
Так, ми вже звикли грати тут. Я точно буду сумувати, всі інші, напевно, теж.

По матеріалам прес-служби "Динамо"

Нагадаємо, що матч завершився нічиєю 3:3. За "Динамо" забивали Гусєв (2) і Алмейда.