Динамо - Дніпро: Кияни упевнено обіграли конкурентів

В одному з ключових протистоянь сезону "Динамо" на "Олімпійському" здобуло перемогу над "Дніпром". Ударний початок гри допоміг столичній команді здобути чергові очки і після певної перерви повернути собі друге місце.

За винятком травмованого дніпропетровця Джуліано, в матчі "Динамо" - "Дніпро" взяли участь найсильніші виконавці обох команд. Під загрозою опинитися поза грою був капітан гостей Руслан Ротань, у якого були проблеми зі спиною, але і він встиг відновитися. У динамівців ж ключовим "поверненцем" на футбольне поле став Євген Хачеріді, який пропустив три матчі через дискваліфікацію. Обіцяло бути цікавим і протистояння двох ключових виконавців збірної України Андрія Ярмоленка і Євгена Коноплянки.

З перших хвилин на практично заповненому "Олімпійському" динамівці великими силами кинулися в атаку, і це принесло плоди вже в дебюті зустрічі. На 9-ій хвилині господарі провели швидку контратаку. У підсумку після розрізного пасу Велозу один на один з Лаштувкою виявився Аруна, холоднокровно реалізувавши момент - 1:0.

Після стартового штурму "Динамо" швидкості в матчі знизилися, хоча моментів від цього не поменшало. На лівому фланзі оборони "Дніпра" діяв Іван Стриніч, який насилу справлявся з Данило Сілвою і Олегом Гусєвим. У капітана киян був відмінний шанс подвоїти перевагу своєї команди. Велозу зробив прострільну передачу зі штрафного, а Гусєв головою підрізав м'яч у верхній кут воріт. На жаль, для їх взяття Олегу не вистачило декількох сантиметрів.

Відповідь дніпрян не змусила себе чекати. Ротаню дозволили завдати удару з 25 метрів, а Максим Коваль кінчиками пальців перевів на кутовий удар. Знову продемонструвати свою майстерність Максиму належало на 41-ій хвилині матчу. Захисники "Динамо" упустили у власній штрафній Матеуса. Першим дотиком бразилець обробив подачу справа, а другим завдавав, але тут як тут опинився Коваль, руками відбивши м'яч. У заключні хвилини першого тайму куди активніше виглядали саме гості. Але створювати моменти - одне, а реалізовувати їх - зовсім інше. Ще одна контратака столичного клубу завершилася голом. Знову далекий пас зі своєї половини поля приніс успіх. Браун Ідейє наздогнав сферу на правому фланзі і відпасував в штрафну на Ярмоленко. Андрій до м'яча не добіг, але на підмогу партнерам встиг Аруна, який і завдав удару точно в нижній кут воріт - 2:0! І це дубль, перший дубль нігерійця за "Динамо".

У перерві Хуанде Рамос випустив на поле ще одного форварда Євгенія Селезньова, замінивши Івана Стрініча. У зв'язку з цим глибше став грати Ротань. Тим не менш, чисельна перевага в атаці нівелювалося впевненою грою оборони киян. Найбільш небезпечним моментом дніпрян став постріл зі штрафного поряд з правого дев'яткою воріт від Коноплянки.

А на 65-ій хвилині матчу настав бенефіс рефері сьогоднішнього матчу Анатолія Жабченко. Спершу суддя показав дві поспіль жовті картки Ярмоленку і Гармашу. Першого за симуляцію в штрафній "Дніпра", а другому за фол в центрі поля. Додатково до всього "людина в чорному" відправила на трибуну і наставника киян Олега Блохіна, який висловлював невдоволення діями арбітра. Емоції поза полем перекочували і на зелений газон НСК "Олімпійського". На 75-ій хвилині матчу Віталій Мандзюк пішов у грубий підкат проти Ярмоленка, за що негайно був нагороджений жовтою карткою. "Гірчичник" став другим для захисника і, відповідно, йому довелося покинути поле.

Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент атак "Динамо", але і реальних шансів забити ще в "біло-синіх", по правді кажучи, не виникало. Підсумок - упевнена і така важлива перемога киян з рахунком 2:0.

27 квітня, 19:30