ru ua

Справа про вибухи в Дніпропетровську направлена ​​до суду (фото)

Автор: RBC.UA
Слідство у справі про квітневі терактах в Дніпропетровську завершене, справу направлено до Вищого спеціалізованого суду України, заявив заступник генерального прокурора України Віктор Войцишен. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Слідство у справі про квітневі терактах в Дніпропетровську завершене, справу направлено до Вищого спеціалізованого суду України, заявив заступник генерального прокурора України Віктор Войцишен. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Справа завершена і направлена до Вищого спеціалізованого суду", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що справа про теракти нараховує 73 томи і більше 200 дисків з відео-та звукозаписами. Обвинувальний висновок, підготовлене держобвинуваченням, нараховує 500 аркушів.

Читайте також: Троє обвинувачених у скоєнні терактів у Дніпропетровську оголосили голодування (фото, відео)

Також сьогодні Головне слідче управління Служби безпеки України завершило ознайомлення обвинувачених та їх захисників з матеріалами кримінальної справи про вчинення у складі терористичної групи вибухів у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі. Обвинуваченим інкримінується створення терористичної групи, терористичний акт, незаконне виготовлення та зберігання вибухових речовин.

Нагадаємо, 27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина (в тому числі десять підлітків), 26 з них були госпіталізовані.

31 травня керівництво МВС і Генпрокуратури заявило про те, що затримані двоє підозрюваних, які нібито вимагали 4,5 млн дол, в іншому випадку обіцяли продовжити вибухи. 1 червня стало відомо, що затримано чотирьох осіб, а справу про вибухи, як заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка, повністю розкрито.

Читайте також: Обвинуваченим у серії вибухів у Запоріжжі, Харкові та Дніпропетровську буде пред'явлений позов на 303 тис. грн

У червні ц.р. СБУ об'єднала в одне провадження кілька кримінальних справ за фактами вибухів цього і минулого року в Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі. Мова йде про вибух який 13 жовтня 2011 р. стався біля одного з кіосків у Харкові. 21 жовтня того ж року в супермаркеті у Запоріжжі спрацював вибуховий пристрій в одному з ящиків камери схову. Ще кілька тижнів потому у Дніпропетровську в ніч на 16 листопада 2011 р. року на проспекті Карла Маркса вибухнула залізобетонна урна для сміття, в результаті чого загинула одна людина - фінансовий директор однієї з місцевих фірм.

Читайте також: Вибухи у Дніпропетровську: ексклюзивне відео

Протестуючи проти, нібито, незаконних дій правоохоронців і, заявляючи, що до вибухів не мають ніякого відношення, троє підозрюваних оголосили голодування. Спочатку від їжі відмовився колишній старший викладач кафедри політології Дніпропетровського національного університету Віктор Сукачов, вимагаючи звільнити двох інших обвинувачених Льва Просвірніна і Дмитра Реву. Пізніше голодувати почали Рева і Просвірнін.