ru ua

Вибухи в Дніпропетровську: Ексклюзивне відео

Автор: RBC.UA
Сьогодні в Дніпропетровську сталася серія з чотирьох вибухів (фото тут). РБК-Україна пропонує ексклюзивне відео з місця події від телеканалу ICTV.

Сьогодні в Дніпропетровську сталася серія з чотирьох вибухів (фото тут). РБК-Україна пропонує ексклюзивне відео з місця події від телеканалу ICTV.

Перший вибух стався близько 11:45 на трамвайній зупинці біля Дніпропетровського академічного театру опери та балету. За попередніми даними, вибухнула урна. Другий вибух прогримів в п'ятистах метрах від оперного театру - в районі кінотеатру "Батьківщина". Біля фонтана також вибухнула урна. Недалеко від парку Глоби на площі Островського незабаром пролунав ще один вибух. Останній вибух стався недалеко від першого - в районі Оперного театру.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив що, в результаті вибухів в Дніпропетровську постраждали 29 чоловік, з низ госпіталізовано - 18, 5 із серйозними травмами.

Повідомляється, що експерти виявили ще один вибуховий пакет і підірвали його.

Зазначимо, українська влада вже відреагувала на події в Дніпропетровську. Так, Президент України Віктор Янукович доручив вжити вичерпних заходів щодо встановлення в найкоротші терміни осіб, винних у вчиненні терактів в Дніпропетровську, до 4 травня. Відповідне доручення опубліковано на сайті глави держави. У свою чергу, прем'єр-міністр Микола Азаров висловив упевненість, що теракти будуть розкриті найближчим часом.