ЧС з хокею: Україна розгромила Голландію з рахунком 9:2

Збірна України з хокею здобула другу перемогу на чемпіонаті світу в першому дивізіоні, який в ці дні проходить в голландському Тілбурзі. Підопічні Михайла Захарова розгромили збірну Голландії з рахунком 9:2.

Українці дуже потужно почали поєдинок і вже на 3-й хвилині вийшли вперед завдяки точному кидку Матвійчука. Через десять хвилин Касянчук подвоїв перевагу нашої команди, а ще через три хвилини Бондарєв закинув третю шайбу у ворота господарів турніру. Ледве почався другий період, як Касянчук оформив «дубль», а ще через кілька хвилин двічі відзначився Шахрайчук. Під завісу періоду голландці отримали чисельну перевагу в два гравці і використовували її - шайбу закинув ван Бізен. Однак не минуло й хвилини як Ісаєнко в «меншості» закинув сьому шайбу у ворота суперників.

У завершальній двадцятихвилинці українці володіли відчутною перевагою, проте зуміли відзначитися лише двічі - голи на свій рахунок записали Бондарєв та Німенко. Голландці на це відповіли точним кидком де Йонга. У результаті - перемога збірної України з рахунком 9:2.

Наступний матч підопічні Михайла Захарова проведуть 22 квітня проти збірної Сербії.