ЧС із хокею: Визначилися всі чвертьфіналісти

На чемпіонаті світу з хокею, який цими днями відбувається в Канаді, відбулися останні матчі кваліфікаційного раунду, після яких визначилися всі чвертьфіналісти.

На чемпіонаті світу з хокею, який цими днями відбувається в Канаді, відбулися останні матчі кваліфікаційного раунду, після яких визначилися всі чвертьфіналісти. У групі F в матчі за перше місце зустрічалися канадці і фіни. Господарі чемпіонату без проблем виграли з рахунком 6:3. Не минуло і хвилини, як Гецлаф вивів збірну Канади вперед. Через п'ять хвилин Пільстрем у меншості зрівняв рахунок, а ще через деякий час Доун відповів тим самим, знову вивівши збірну Канади вперед. У другому періоді Хітлі і Шарп закинули без відповіді дві шайби у ворота швейцарців, а третя двадцятихвилинка закінчилася внічию 2:2. У Канади голи на рахунку Доуна і Хітлі, а у фінів відзначилися Пільстрем і Рууту. У другому матчі групи збірна США розгромила Норвегію з рахунком 9:1. Хет-трик на свій рахунок записав Дубінскі, "дубль" на рахунку Брауна, а ще по шайбі закинули Кейн, Мартін, Парізе і Кессел. Єдине, чим відповіли норвежці – гол Трюгга в другій двадцятихвилинці. І, нарешті, в останньому матчі групи збірна Латвії програла німцям із рахунком 3:5. Для виходу до наступного етапу латвійцям необхідно було вигравати і після двох періодів вони вели в рахунку 3:2. Перший період закінчився внічию 1:1. На гол Васильєва точним кидком відповів Шмідт. Другий період пройшов під диктування латишів, і вони її закономірно виграли: Редліх і Карсумс забивали за Латвію, у німців відзначився Вольф. Здавалося, ніщо не перешкодить латвійцям завоювати путівку до плей-офф, проте провальний третій період перевернув все з ніг на голову. Голи Шуберта, Зайденберга і Улльмана перекреслили всі надії збірної Латвії. У групі Е збірна Росії переграла Швейцарію з рахунком 5:3. Перші два періоди гра тривала під диктування росіян, про що говорить і рахунок на табло. У першій двадцятихвилинці Калінін, Овечкін і Сушинський закинули без відповіді три шайби у ворота суперників, а в другій - Федоров закинув четверту шайбу. Проте в завершальному періоді швейцарці показали все, на що здатні і виграли його з рахунком 3:1. На голи Санніца, Воклера і Лема голом відповів все той самий Сушинський. У результаті – перемога Росії. У іншому матчі групи збірна Данії в овертаймі переграла білорусів із рахунком 3:2. У першому періоді глядачі так і не побачили закинутих шайб, а в другій двадцятихвилинці рахунок розмочив Стаал, вивівши данців уперед. В кінці останнього періоду Угаров рахунок зрівняв, а ще через дві хвилини Мелешко вивів білорусів уперед. Здавалася, слов'яни святкуватимуть перемогу в матчі, проте менш, ніж за хвилину до кінця Регін зрівняв рахунок, а в овертаймі він же приніс своїй команді перемогу. Таким чином, у чвертьфіналах зустрінуться: Росія – Швейцарія, Чехія – Швеція, США – Фінляндія, Норвегія – Канада. Підсумкове становище команд: Група Е: 1. Росія – 5 ігор / 13 очок 2. Чехія – 5 / 9 3. Швеція – 5 / 9 4. Швейцарія – 5 / 9 5. Данія – 5 / 3 6. Білорусія – 5 / 2 Група F: 1. Канада – 5 / 15 2. Фінляндія – 5 / 11 3. США – 5 / 9 4. Норвегія – 5 / 4 5. Німеччина – 5 / 3 6. Латвія – 5 / 3