ЧС з футзалу: Збірна України пробилася в наступний етап

Збірна України з футзалу пробилася до другого групового етапу на Чемпіонаті світу, який цими днями проходить в Бразилії. Напередодні підопічні Геннадія Лисенчука переграли збірну Китаю з рахунком 4:2 і посіли перше місце в своїй групі.

Збірна України з футзалу пробилася до другого групового етапу на Чемпіонаті світу, який цими днями проходить в Бразилії. Напередодні підопічні Геннадія Лисенчука переграли збірну Китаю з рахунком 4:2 і посіли перше місце в своїй групі. Не дивлячись на те, що Китай був явним аутсайдером групи, матч видався для нашої команди не з легких. Протягом тривалого часу рахунок на табло був 0:0, а на останній хвилині першого тайму Ху Ліє відкрив рахунок у матчі після стрімкої контратаки. Здавалося, перший тайм так і закінчиться, проте українці провели красиву атаку, яку точним ударом завершив Замятін. У середині другої двадцятихвилинки він же забив другий гол у ворота китайців. Через три хвилини Макаєв зробив рахунок 3:1, а ще через хвилину Ху Ліє відзначився автоголом. Українці кинулися забивати ще гол, проте отримали зовсім необов'язковий м'яч у свої ворота – відзначився голкіпер Китаю Женг Тао. Після цієї перемоги наші хлопці посіли перше місце в групі. У другому груповому етапі вони зустрінуться із збірними Італії, Бразилії і Ірану. Підсумкова турнірна таблиця: 1. Україна - 4 гри / 10 очок 2. Аргентина - 4 / 10 3. Гватемала - 4 / 6 4. Єгипет - 4 / 3 5. Китай - 4 / 0