ЧМ-2010: Україна зіграла внічию з Хорватією

Збірна України з футболу провела свій черговий матч у відборі на Чемпіонат світу-2010. Підопічні Олексія Міхайличенка на виїзді зіграли із збірною Хорватії внічию з рахунком 2:2.

Збірна України з футболу провела свій черговий матч у відборі на Чемпіонат світу-2010. Підопічні Олексія Міхайличенка на виїзді зіграли із збірною Хорватії внічию з рахунком 2:2. Рахунок в матчі вже на першій хвилині відкрили господарі поля – після штрафного у виконанні Срни помилився П"ятов і Петріч добив м'яч в порожні ворота. Проте українці досить швидко відігралися. Після навісу з лівого флангу у виконанні Ротаня Шевченко вдало зіграв на випередження і вбив м'яч в сітку воріт хорватів. Після цього ініціативою міцно оволоділи українці, довго контролюючи м'яч. Однак до небезпечних моментів в першому таймі справа не дійшла. Дебют другого тайму залишився за нашими хлопцями і досить швидко підопічні Олексія Міхайличенка вийшли вперед – відзначився Олексій Гай, який в блискучому стилі переправив головою м'яч в сітку після навісу Назаренка. Хорвати відігралися через 15 хвилин – Модріч увірвався в штрафну, пробив по воротах і від ноги Чигринського м'яч влетів в сітку. А під завісу зустрічі хорвати двічі могли забивати, проте щоразу нашу команду рятувала штанга. У результаті – нічия з рахунком 2:2. Результати інших матчів в групі 6: Казахстан – Англія 0:4 Білорусія – Андорра 5:1 Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. Англія – 6 ігор / 18 очок 2. Хорватія – 6 / 11 3. Білорусія – 5 / 9 4. Україна – 5 / 8 5. Казахстан – 6 / 3 6. Андорра – 6 / 0