ЧМ-2010: Збірна України програла на виїзді англійцям

Збірна України провела черговий матч у відборі на Чемпіонат світу 2010 року. Підопічні Олексія Михайличенка грали на виїзді проти збірної Англії і програли з рахунком 1:2.

Збірна України провела черговий матч у відборі на Чемпіонат світу 2010 року. Підопічні Олексія Михайличенка грали на виїзді проти збірної Англії і програли з рахунком 1:2. Почали поєдинок обидві команди дуже обережно, не поспішаючи нагнітати обстановку на полі. Боротьба переважно проходила в центрі поля, без небезпечних моментів біля воріт. Лише ближче до середини тайму англійці почали діяти гостріше, і біля воріт П'ятова часом ставало дуже гаряче. Так, одного разу Джерард небезпечно пробив по воротах зі штрафного, потім у падінні через себе зненацька намагався застати голкіпера гостей Руні. А на 29-ій хвилині рахунок у матчі був відкритий: Лампард подав кутовий, Террі перекинув м'яч до воротарського майданчику, де самотній Крауч направив його в сітку. Другий тайм активніше почали господарі поля. Вони багато комбінували і примушували українців помилятися. Проте з часом гості заспокоїлися і перехопили ініціативу. І на 74-ій хвилині підопічні Олексія Михайличенка зуміли відігратися: Олександр Алієв подав штрафний і Андрій Шевченко, що вийшов на заміну, переправив м'яч в сітку. Англійці явно не очікували такого повороту подій і досить довго не могли отямитися. Все, на що вони були здатні - банальні навіси, з якими легко справлялася оборона збірної України. Проте за декілька хвилин до фінального свистка захист гостей все ж таки дав збій, коли після навісу Бекхема зі штрафного Террі приніс своїй команді перемогу - 2:1. У інших матчах нашої групи збірна Білорусі на виїзді розгромила Казахстан - 5:1, а хорвати також на виїзді спокійно розібралися з Андоррою - 2:0. Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. Англія - 5 ігор / 15 очок 2. Хорватія - 5 / 10 3. Україна - 4 / 7 4. Білорусь - 4 / 6 5. Казахстан - 5 / 3 6. Андорра - 5 / 0