ЧС-2010: Словаччина зіграла внічию з Новою Зеландією

На Чемпіонаті Світу з футболу відбувся другий матч у групі F. Збірна Словаччини зіграла внічию зі збірною Нової Зеландії з рахунком 1:1.

На Чемпіонаті Світу з футболу відбувся другий матч у групі F. Збірна Словаччини зіграла внічию зі збірною Нової Зеландії з рахунком 1:1.

Почалася гра в спокійному темпі. Словаки не поспішали форсувати події, а новозеландці просто не могли до ладу зачепитися за м'яч. І хоча перший небезпечний момент створили саме представники Океанії, проте удар головою Кріса Кіллена накрив воротар. В середині тайму два непогані моменти створили словаки, проте удари і Хамшика, і Шестака, були неточними. А ще за кілька хвилин Віттек міг скористатися помилкою воротаря збірної Нової Зеландії, проте забарився з ударом і свій момент втратив.

Від самого початку другого тайму словаки грали активніше і вже в його дебюті вишли вперед: після передачі з правого флангу Віттек головою переправив м'яч у ворота. Після забитого гола словаки почали діяти на контратаках і кілька разів були близькими до того, щоб подвоїти свою перевагу. Зокрема, чудовий момент був у Віттека, проте його удар заблокував захисник. Також небезпечно пробивали по воротах Вайсс і Хамшик, проте і їхні удари не досягли мети.

Під завісу матчу новозеландці були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але Смелц з вигідної позиції пробив повз ворота. Та все ж перед самим фінальним свистком новозеландці змогли відігратися - точним ударом відзначився Уїнстон Рід, принісши своїй команду нічию.