ЧС-2010: Італія зіграла внічию з Парагваєм

На Чемпіонаті Світу в ПАР відбувся перший матч в групі F. Збірна Італії зустрічалася з Парагваєм і зіграла внічию 1:1.

Італійці з перших хвилин заволоділи ініціативою, палаючи бажанням забити швидкий гол, проте до небезпечних моментів біля воріт Вільяра справа не доходила. Парагвайці часом намагалися контратакувати, проте і у них не виходило створити небезпеку біля воріт італійців. Тим несподіванішим був гол у ворота збірної Італії. Торрес подав зі штрафного з глибини поля і Антоліні Алькарас головою пробив у протихід Буффону.

Другий тайм знову активніше почали італійці, проте їхні суперники грамотно оборонялися, не даючи чемпіонам світу створити нічого небезпечного біля своїх воріт. До пори до часу оборона не давала збоїв, проте на 63-й хвилині грубу помилку допустив воротар збірної Парагваю. Після подачі з кутового Вільяр не влучив по м'ячу і де Россі забив м'яч в порожні ворота. Буквально відразу ж латиноамериканці могли знову виходити вперед, проте Сантана не зміг попасти по м'ячу з вигідної позиції.

До фінального свистка на полі не відбувалося нічого цікавого, і, як результат, матч завершився логічною нічиєю - 1:1.